تعمیر سولاردام فوما

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر سولاردام فوما خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات سولاردام شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر سولاردام فوما را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل سولاردام خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر ماکروفر در محل و در حضور شما انجام میگردد

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس ماکروفر شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با ماکروفر شما

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات ماکروفر شما از طرف الو ماکروویو

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز ماکروفر شما تعمیر میشود

مزیت خدمات تعمیرات سولاردام فوما الو ماکروویو

به طبع به جهت تعمیرات سولاردام فوما در تهران و یا هر منطقه دیگری، شما به دنبال یک مرکز شناخته شده و لیبل معتبر و مرجع هستید تا نواقص مرتبط با دستگاه خود را در کم‌ترین زمان ممکن حل و رفع کنید.

 • ما از قطعات درجه یک و اورجینال سولاردام‌های فوما استفاده می‌کنیم.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها تا 40 درصد با ما ممکن است، حاشیه سود ما نسبت به همکاران کم‌تر و پایین‌تر خواهد بود.
 • خدمات ما به‌صورت 24 ساعته در استان تهران ارائه می‌گردد و از معدود مراکز تعمیرات سولاردام فوما در محل هستیم.
 • حریم خصوصی مشتریان و رفع نیاز آن‌ها برای ما در اولویت اصلی است و سعی می‌کنیم که نظر و رضایت مشتری را تا حد ممکن جلب کنیم.
 • مراجعه ما به‌صورت هماهنگ شده و با تنظیم ساعت قبلی برای تعمیرات سولاردام فوما انجام می‌شود.
 • تعمیرکاران ما متخصص، مجرب و حرفه‌ای هستند و دستگاه‌های فومای شما را در کوتاه‌ترین زمان تعمیر می‌کنیم.
 • ما گارانتی تضمین اصالت قطعات مورداستفاده در تعمیرات سولاردام فوما را به شما ارائه خواهیم داد.

علاوه بر توضیحات مذکور، شما میتوانید برای تعمیر سولاردام با متخصصین الو ماکروویو در ارتباط باشید، ما این نوید را به شما می‌دهیم که تأمین‌کننده مستقیم تمامی قطعات سولاردام‌های فوما و برندهای مختلف هستیم و اگر فکر می‌کنید که قیمت این قطعات بالا است، باید بگوییم که ما پایین‌ترین حاشیه سود را در نظر می‌گیریم.

نمایندگی سولاردام فوما در تهران

 • خاموش شدن ناگهانی سولاردام فوما
 • جرقه زدن داخل کابین سولاردام فوما
 • ایراد در دستگاه هنگام کارکرد و شنیدن صدای غیرمعمول فن و…
 • کارنکردن لامپ سولاردام فوما
 • روشن‌نشدن گریل دستگاه و نچرخیدن سینی
 • گرم‌نشدن غذا در سولاردام فوما
 • بوی بد سولاردام فوما
 • خارج‌شدن دود هنگام کارکردن دستگاه سولاردام فوما

از جمله مشکلاتی است که شاید شما هنگام کارکردن با این دستگاه، با آن مواجه شوید. در چنین شرایطی، بهتر است قبل از هر کاری، با یک تکنسین در این مورد مشورت کرده و توضیحات موردنیاز را در مورد تعمیرات سولاردام فوما دریافت کنید. به‌هرحال، این دستگاه‌ها بسیار حساس هستند. درصورتی‌که به‌درستی تعمیر نشوند، پس از مدتی دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند شد. با ذکر تمامی این توضیحات لازم به ذکر است که سولاردام‌های برند فوما از جمله بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند که به دلیل دوام فنی عالی، در بازار اروپا و امریکا نیز خواهان زیادی دارند.

تعمیرات سولاردام فوما در تهران

تعمیرات سولاردام فوما در تهران

همان‌طور که پیش‌ازاین هم اشاره شد، خدمات تعمیر سولاردام فوما در تهران و در محل، یکی از سرویس‌هایی است که توسط الو ماکروویو ارائه گردیده و این مجموعه، گارانتی تضمین کیفیت و اصالت کالاهای مورداستفاده به‌عنوان قطعات جانبی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین منوال، اگر نمی‌خواهید در ترافیک بمانید، منتظر رسیدن نوبتتان برای تعمیر دستگاه شوید و یا لازم دارید که عملیات تعمیر سولاردام شما خیلی سریع انجام شود؛ می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما تکنسین‌های خود را برای رفع مشکل روانه کنیم.
علاوه‌برآن، از نظر ایمنی و حفظ حریم شخصی نیز تمامی مفاد توسط ما در نظر گرفته خواهد شد و تکنسین‌های ما از هر نظر مورد پالایش قرار گرفته‌اند. دستگاه‌های الکتریکی که توسط الو ماکروویو تعمیر می‌شوند دارای گارانتی تضمین کیفیت و اصالت قطعات و سرویس ارائه شده خواهند بود. از یاد نبرید که تعمیر انواع سولاردام باید با تخصص و تجربه در حوزه باز کردن انواع مدار و یا تعویض و استفاده از قطعات درجه یک و استاندارد انجام شود. در غیر این صورت، مجدداً دستگاه در زمان کمی نیاز به تعمیر پیدا می‌کند.

تعمیرات سولاردام فوما در منزل

تعمیرات سولاردام فوما در منزل + هزینه

البته که محاسبه هزینه تعمیرات سولاردام فوما به عوامل و موارد زیادی بستگی دارد. دستگاه‌های الکترونیکی عمدتاً مشابه هم دارای یک‌سری قطعات هستند که تعویض آن‌ها هزینه زیادی در برخواهد داشت. برخی قطعات نیز در دسته‌بندی تجهیزات عمومی قرار می‌گیرند که در بیشتر سیستم‌ها مشابه هستند.
در بسیاری از موارد، دیده شده که استفاده از تجهیزات غیراستاندارد در بحث تعمیر سولاردام فوما، سبب بروز مشکلاتی در این دستگاه‌ها شده است.

 • هزینه تعمیرات به نوع مشکل و مدت زمانی که تعمیر نیاز دارد بستگی خواهد داشت.
 • در برخی موارد، تعداد قطعاتی که تعویض می‌شوند عاملی کلیدی خواهد بود.
 • تعمیر فوری سولاردام در منزل و یا خدمات مشابه به طبع هزینه بیشتری در برخواهد داشت.
 • حاشیه سودی که تعمیرکار سولاردام فوما تعیین می‌کند به خودش بستگی دارد.

البته تعمیرات سولاردام برند فوما در خانه و یا محل کار، نیاز به ارائه آدرس خواهد داشت. تیم تعمیرات و خدمات پشتیبانی الو ماکروویو البته حریم شخصی شما را کاملاً حفظ خواهد کرد و در این موارد، هیچ مشکلی گزارش نشده است.

هزینه تعمیر سولاردام فوما

معمولاً هزینه تعمیر سولاردام تا حد زیادی به قیمت قطعات و دستمزد بستگی دارد. هزینه و دستمزد تعمیرات سولاردام فوما به دلیل تخصصی بودن کارکرد و فرم و ساختار این دستگاه‌ها نسبت به تجهیزاتی مانند فر و… کمی بیشتر است. البته درصورتی‌که می‌خواهید اطلاعات دقیق در این مورد را کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم که با تیم پشتیبانی مجموعه الو مایکروویو در این مورد تماس گرفته و توضیحات موردنیاز را دریافت کنید.
فراموش نکنید که اگر نیاز به تعمیر سولاردام فوما دارید، یکی از اصلی‌ترین مقوله‌هایی که می‌توانید از آن به‌عنوان کنترل کیفی استفاده کنید قیمت است. قطعات غیراستاندارد و مراکز نامعتبر و غیرمجاز به طبع هزینه کم‌تری برای تعمیر دستگاه از شما دریافت می‌کنند. البته دریافت هزینه بیشتر در ازای تعویض قطعات و یا تعمیرات سولاردام فوما، نمی‌تواند نشان‌دهنده کیفیت باشد. در این صورت شما باید موارد و فاکتورهای کوچک و بزرگ زیادی را چک و کنترل کنید.

نمایندگی تعمیرات سولاردام فوما در تهران

فوما برندی محبوب و ژاپنی است که در زمینه تولید انواع تجهیزات الکترونیکی و لوازم خانه و آشپزخانه فعالیت می‌کند. این شرکت سابقه بالایی در جلب رضایت مشتریان دارد. بعد از مایکروویو، سولاردام این شرکت یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار است.
موضوع استفاده از خدمات تعمیرات سولاردام فوما مختص کسانی خواهد بود که به هر دلیل در دستگاه پخت‌وپز خود دچار مشکل شده و نمی‌توانند نقص آن را خودشان رفع کنند. حال این نقص عملکرد می‌تواند در سیستم برق، مکانیکی، قطعات الکترونیکی حساس، برد و یا تاچ پنل و… باشد. نمایندگی تعمیر سولاردام فوما در استان تهران، یکی از ارائه‌دهندگان خدمات معتبر و 24 ساعته و با اعزام تکنسین در محل است.

خرید قطعات سولاردام‌های برند فوما

اگر نیاز به تأمین قطعه‌های سولاردام فوما دارید، حتماً به اصالت آن دقت کنید. در برخی موارد نیز قطعه مورداستفاده اصل است، اما متأسفانه ما با یک مشکل بزرگ مواجه هستیم، آن هم بهره‌گیری از قطعات استوک است که قبلاً روی دستگاه‌های دیگر استفاده شده‌اند. موضوع استفاده از این قطعات به دلیل هزینه پایین‌تر است؛ درصورتی‌که تعمیرکار هزینه یک قطعه نو را از شما دریافت می‌کند.
درصورتی‌که نمی‌خواهید درگیر این مشکلات شوید، حتماً فاکتور هزینه‌ها را در نظر داشته باشید و بدانید که چه قطعاتی از سیستم شما تعویض شده است. ضمن این که اگر از قطعه نو برای تعمیرات سولاردام فوما استفاده شده است؛ حتماً آن را با گارانتی تضمین کیفیت و کارکرد تهیه کنید. متأسفانه بسیار دیده شده است که یک روز پس از دریافت خدمات تعمیر سولاردام، مشکل دستگاه مجدد نمایان خواهد شد و یا این که سولاردام ایرادات بیشتری را به دلیل نقص در مونتاژ پیدا خواهد کرد.

خرید قطعات سولاردام‌ فوما

خدمات الو ماکروویو برای تعمیر سولاردام فوما

خدمات تعمیر سولاردام برند فوما، یکی از سرویس‌های ویژه مجموعه الو ماکروویو است که در استان تهران ارائه می‌شود. شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با دستگاه، نخست یک تماس کوتاه با این کلینیک تخصصی تعمیرات برقرار کرده و یا از طریق پل‌های ارتباطی، نیاز خود را ذکر کنید.
پس از آن به جهت رفع مشکل با شما تماس گرفته خواهد شد و در مورد این که سولاردام فوما با چه مشکلی مواجه شده است، از شما اطلاعاتی دریافت می‌گردد. پس از این مرحله، یکی از حیاتی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌ها، کنترل و تعمیرات سولاردام فوما است که هم در محل و هم در مرکز الو ماکروویو انجام می‌شود. دستگاه به‌صورت تمام‌وکمال عیب‌یابی خواهد شد و پس از آن هزینه‌های مرتبط با تعمیرات و نحوه و یا نیازهای تعویض قطعات دستگاه و… به شما توضیح داده می‌شود.
تضمین بهترین کیفیت، گارانتی اصالت کالا و قطعات مورداستفاده و همین‌طور سرعت عمل فوق‌العاده بالا در کنار یک تیم مجرب، از جمله مهم‌ترین مزیت‌هایی است که این کلینیک تخصصی تعمیرات سولاردام در تهران را از دیگران متمایز کرده است.

تعمیر سولاردام فوما در شرکت الو مایکروویو

همیشه تعمیر دستگاه‌های الکتریکی یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها است. این سیستم‌ها به ابزارها و قطعات پیچیده‌ای نیاز دارند و بسیاری از تعمیرگاه‌ها هم قول رفع مشکل برای چند هفته آینده را می‌دهند. البته که به نوبه خودش آزاردهنده است، بخصوص اگر مدام از سولاردام استفاده می‌کنید، دوست دارید در کم‌ترین زمان ممکن مشکل و نقص رفع شده و دستگاه تحویلتان گردد.
در حال حاضر و باتوجه‌به فعالیت تعداد زیادی از مراکز تعمیرات و خدمات پس از فروش سولاردام فوما، الو ماکروویو نیز لازم می‌داند که خودش را به این فضا معرفی کند و در حال حاضر این مجموعه یکپارچه، خدمات ویژه‌ای را در زمینه تعمیر و تعویض قطعات سولاردام فوما ارائه می‌دهد.
اگر به هر دلیل در کارکرد دستگاه ایراد می‌بینید و یا فکر می‌کنید که عمر قطعات به پایان رسیده و یا مشکل و نقص خیلی حاد است، تیم تعمیرات سولاردام فوما در الو ماکروویو، پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. سولاردام از شما تحویل گرفته شده و در کم‌ترین زمان ممکن، تمامی نواقص آن رفع و دستگاه به‌صورت کاملاً صحیح‌وسالم و با تست تحویل شما می‌شود.

سولاردام خالی را روشن نکنید

از روشن‌کردن سولاردام در زمانی که چیزی داخل آن نیست خودداری کنید. اجزای داخلی سولاردام می‌توانند گرمای بیش از حد را جذب کنند و باعث آسیب جدی به دستگاه شوند.

روشن نکردن سولاردام خالی فوما

مهم‌ترین مشکلات سخت‌افزاری و قطعات سولاردام فوما

 • شکستن میکروسوئیچ
 • نیم‌سوز شدن موتور گردان سولاردام
 • خرابی مگنترون سولاردام فوما
 • مشکل در برد
 • جرقه زدن سولاردام فوما

از جمله نواقصی است که کارکرد این دستگاه‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. پیش از هر چیزی، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً کارکرد این دستگاه‌ها را بررسی کرده و مطمئن شوید که با راه‌اندازی مجدد، نقص رفع نمی‌شود.

سولاردام فومای خود را منظم تمیز کنید

تمیزکردن منظم سولاردام برای جلوگیری از تجمع باقی‌مانده مواد غذایی در داخل و حفظ بهداشت ضروری است. باقیمانده غذا می‌تواند انرژی اضافی مصرف کند و کارایی را کاهش دهد. برای تمیزکردن سولاردام پس از هر بار استفاده، آن را از برق بکشید و با یک‌پارچه مرطوب تمیز کنید.

از ظروف مناسب و سازگار با سیستم حرارتی سولاردام استفاده کنید

برای جلوگیری از آتش سوزی یا اتصال کوتاه باید فقط از ظروف قابل‌استفاده در مایکروویو در سولاردام استفاده کنید. سرامیک، پلاستیک و اقلام شیشه ای به طور کلی برای استفاده در سولاردام بی خطر هستند. اما برای حفظ ایمنی بیشتر، مطمئن شوید که فقط از اقلام برچسب ایمن سولاردام برای عملکرد کارآمد استفاده کنید. هرگز نباید از ظروف زیر در داخل سولاردام استفاده کنید. می‌تواند آسیب جدی وارد کند و حتی ممکن است آتش بگیرد:

 • فلز
 • کاغذ آلومینیوم
 • ظروف سرامیکی که حاشیه طلایی رنگ دارند

استفاده ظروف مناسب و سازگار با سیستم حرارتی سولاردام فوما

نکات نگه‌داری سولاردام برند فوما

یکی از شروط مهمی که باید هنگام استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی به آن توجه کنید، مدیریت و همین‌طور حفظ سلامتی قطعات الکتریکی و نگه‌داری دستگاه در وضعیت پایدار و ایده‌آل است.
سولاردام‌ها را می‌توان یک نعمت برای کسانی دانست که وقت کافی برای پخت‌وپز را ندارند و می‌خواهند این کار را در کم‌ترین زمان ممکن خودشان انجام دهند. یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود سولاردام‌ها خیلی زود آسیب ببینند، عدم نگه‌داری صحیح است. در ادامه ضمن ارائه توضیحات تکمیلی در مورد خدمات تعمیرات سولاردام فوما در استان تهران، در این مورد توضیحاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

عیب‌یابی سولاردام فوما

عموماً دستگاه‌های سولاردام مشابه هم دچار مشکل می‌شوند و هر علتی می‌تواند نشان‌دهنده یک نقص در دستگاه باشد. اگر دستگاه شما به‌تازگی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات سولاردام فوما دارید، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه با ما همراه باشید، چون توضیحات مرتبط با این زمینه را با شما در میان خواهیم گذاشت و این ممکن است یک راهنمای کلی برای عیب‌یابی باشد.

عیب‌یابی سولاردام فوما

کارنکردن پاور و صفحه‌ نمایش سولاردام فوما

درصورتی‌که پس از وصل کردن سولاردام فوما به برق، دستگاه روشن نمی‌شود و پاور کار نمی‌کند و یا پیغامی نشان داده می‌شود که منطقی نیست، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً دستگاه را هر چه زودتر خاموش کرده و با یک تکنسین در این مورد مشورت کنید. ما در الو ماکروویو، خدمات تعمیرات سولاردام فوما ژاپن را ارائه می‌دهیم.

دلایل روشن نشدن دستگاه سولاردام فوما

درصورتی‌که دستگاه شما روشن نمی‌شود، باید تمامی قطعات توسط تکنسین بادقت کنترل و بررسی گردد. این می‌تواند به دلیل نوسان برق، سوختن برد و یا مشکل در پنل و برد کنترل باشد.

مشکل جرقه‌ زدن سولاردام فوما

درصورتی‌که از ظرف‌های چینی و فلزی در سولاردام خود استفاده کنید، با این مشکل مواجه خواهید شد. توصیه می‌کنیم که در صورت وجود مشکل همچنان در دیگر ظرف‌ها، این مشکل را با تکنسین در میان بگذارید.

مشکل جرقه‌ زدن سولاردام فوما

طول عمر مفید سولاردام به پایان رسیده؟

معمولاً پیشنهاد می‌شود که این دستگاه‌ها را با رعایت تمامی شروط احتیاط نگه‌داری کنید. در غیر این صورت کم‌ترین دامنه عمر مفید را خواهند داشت. این مدت‌زمان برای بسیاری ازاین‌گونه محصولات الکترونیکی تا حدود 10 سال است. البته برند سازنده نیز عامل مؤثر و کلیدی در مورد مدت‌زمان کارکرد و دوام سولاردام است. فوما یکی از معتبرترین برندها در این زمینه است.

خاموش‌ شدن سولاردام فوما

یکی دیگر از نواقصی که ممکن است در بحث تعمیر سولاردام با آن مواجه شوید، خاموش‌شدن ناگهانی و زودهنگام دستگاه بدون کامل‌کردن عملیات است. این می‌تواند به سبب:

 • نقص در عملکرد درب و سیستم کنترلی آن
 • سوختن فیوز ورودی دستگاه
 • خرابی در فن خنک کننده
 • خرابی در برد دستگاه
 • قطع کردن ترموستات دستگاه

باشد.

علت صدای زیاد سولاردام فوما

درصورتی‌که سروصدای زیادی از سولاردام فوما ساطع می‌شود، ممکن است مشکل از ترانس ‌های ولتاژ، فن، مگنترون، فیلترینگ اشعه و یا موارد مشابه باشد. البته لازم است که چنین نواقصی حتماً به‌صورت دقیق و حضوری بررسی گردد. برای تعمیرات سولاردام برند فوما کافی است از طریق پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرد.

علت صدای زیاد سولاردام فوما

کارایی سولاردام فوما

البته که سولاردام فوما یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولاتی است که توسط این شرکت به بازار عرضه گردیده و مونتاژ آن در کشور چین انجام شده است. کیفیت تمامی قطعات و همین‌طور مونتاژها باید به دفتر مرکزی ژاپن این شرکت برسد و به‌طورکلی می‌توان گفت که با یک لیبل قابل‌اعتماد مواجه هستیم.

موارد زیادی می‌تواند سبب خراب‌شدن سولاردام فوما شود:

 • مشکل و نوسان در برق شهری
 • عدم استفاده صحیح از سیستم الکتریکی و یا واردشدن حرارت و فشار و یا حتی ضربه به دستگاه
 • اشتباه تمیزکردن دستگاه
 • سپردن سولاردام فوما به افراد ناشناخته و غیرمجاز برای ارائه خدمات تعمیرات و یا سرویس و تعویض قطعات

همین‌طور به این مسئله دقت داشته باشید که هرکدام از قطعات الکتریکی مورداستفاده در انواع سولاردام فوما، عمر مفیدی دارند.
تعمیرات سولاردام فوما نیز باید با حساسیت بالایی انجام شود. دستگاه‌ها تمام الکتریکی هستند و در برخی نسخه‌ها، امکان استفاده از عملیات کنترل هوشمند نیز وجود دارد. مراکز معتبر صرفاً می‌توانند انواع سولاردام فوما را بازکرده و مشکل آن‌ها را رفع کنند. خراب‌شدن هرکدام از قطعات نیاز به بررسی و کنترل دارد و در صورت امکان، قطعه تعمیر و در غیر این صورت تعویض خواهد شد. اگر شما هم نیاز به تعمیرات و تعویض و یا خرید قطعه سولاردام فوما دارید، پیشنهاد می‌کنیم که در این مورد با ما تماس بگیرید و ما توضیحات موردنظر را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

آموزش کار با سولاردام فوما ژاپن

سولاردام فوما ژاپن یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولاتی است که توسط این شرکت آسیایی در بازار عرضه شده و به دلیل بهره‌گیری از تجهیزات الکتریکی صددرصد اورجینال و باکیفیت و اصالت، انتخاب معمول بسیاری از ایرانیان است. اگر در خانه صاحب یک سولاردام فوما ژاپن هستید، معمولاً در اولین راه‌اندازی به یک راهنمایی کلی نیاز خواهید داشت. ما ترجیح دادیم که در کنار بحث تعمیرات سولاردام فوما، توضیحات مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهیم.
استفاده از سولاردام‌ها بسیار آسان است. آن‌ها را به برق متصل کرده و صفحه تاچ روی پنل را لمس کنید. دستگاه روشن شده و در نهایت از شما دستور مدت‌زمان پخت دریافت می‌کند. لازم است که پیش از استارت، مواد غذایی را روی سینی سولاردام قرار دهید. دقت کنید که حتماً از ظرف استاندارد استفاده کنید تا دچار مشکل و ایراداتی مانند جرقه و… نشوید.
پس از آن دستگاه را استارت زده و همین‌طور منتظر بمانید تا عملیات پخت‌وپز شروع شود.

چه چیزهایی را داخل آن قرار ندهیم؟

برای جلوگیری از آسیب‌دیدن سولاردام فوما و آسیب احتمالی به خودتان از گرم‌کردن چند ماده غذایی در سولاردام خودداری کنید. چند ماده غذایی هستند که ممکن است در برابر حرارت زیاد مقاومت نکنند و منفجر شوند.

جلوگیری از آسیب درب

درب سولار از سه کلید مختلف داخل آن تشکیل شده است. اگر در را خیلی محکم بکوبید، ممکن است به این کلیدها آسیب وارد شود. برای جلوگیری از هزینه‌های سنگین تعمیر، همیشه باید درب سولاردام فوما را به‌آرامی ببندید و باز کنید.

جلوگیری از آسیب درب سولاردام فوما

سولاردام فوما را کجا قرار دهیم؟

اکثر سولاردام‌های موجود در بازار دارای یک قسمت برای آزادکردن گرمای اضافی از طریق دریچه‌های پشت و کناره‌ها. برای اطمینان از اینکه گرما به طور مؤثر آزاد می‌شود، مطمئن شوید که سولار یا مایکروویو خود را دور از دیوار قرار دهید و فضای اطراف آن را خالی کنید. فراموش نکنید که هرکدام از این موارد، می‌تواند جلوی بروز مشکلات زیادی را بگیرد.

سؤالات متداول برای تعمیر سولاردام فوما

هزینه تعمیر سولاردام فوما چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه موردنیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا سولاردام فوما تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
از کجا بفهمیم کدام قطعه سولاردام فوما آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
تعمیر سولاردام فوما در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات علاوه بر تهران، در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.

error: Content is protected !!