ایرادات و عیب‌های رایج ماکروویو چیست؟

تعمیر ماکروفر کنوود (KENWOOD)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر کنوود خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر کنوود را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر کنوود در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر کنوود

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر کنوود می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر کنوود در محل

اگر ماکروفر کنوود شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر کنوود در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر کنوود

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر کنوود را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر کنوود در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر کنوود

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر کنوود را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر کنوود خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر کنوود

درصورتی که ماکروفر کنوود شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر کنوود در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر کنوود

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر کنوود در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر کنوود Kenwood

تاریخچه‌ی کنوود Kenwood

کمپانی کنوود بیش از 70 سال است که در زمینه‌ی تولید لوازم الکتریکی فعالیت دارد. این کمپانی ژاپنی همواره در پی ابداع قابلیت‌های جدید در محصولات خود است. کنوود ادعا کرده که می‌خواهد رهبر بازار جهانی آماده‌سازی غذا باشد.
ماکروفرهای کنوود به خاطر کیفیت عالی و ایمنی بالا معروف هستند. همچنین شرکت کنوود انواع بسیار متفاوتی از ماکروفرها را بر حسب نیاز مشتریان تولید می‌کند.
از آن‌جا که ماکروفر کنوود دستگاه ارزشمندی است، درصورت ایراد پیدا کردن بهتر است در اسرع وقت به یک متخصص تعمیر سپرده شود. درصورتی که ماکروفر کنوود شما درست کار نمی‌کند آن را از برق بکشید و از باز کردن و دستکاری قطعات آن بپرهیزید.
درصورتی که می‌خواهید ماکروفر کنوود خود را به یک تعمیرکار بسپارید، پیش از هر چیز از مهارت و باتجربه بودن تعمیرکار اطمینان حاصل کنید و مطمين شوید در صورت نیاز به تعویض قطعه از نمونه‌ی اورجینال استفاده شود.
در شرکت الو ماکروویو، نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود، متخصصان ما مهارت و گواهی لازم برای عیب‌یابی، سرویس و تعمیر را دارند و همچنین به انواع مدل‌ها آشنایی کامل دارند. در این مجموعه از قطعات اصلی استفاده می‌شود که شامل گارانتی هستند.

ما در اینجا شما را با ایرادات رایج ماکروفر کنوود آشنا می‌کنیم، اما توصیه می‌کنیم درصورت عدم تجربه‌ی تعمیرات اقدامی نکنید.

ایرادات رایج ماکروفر کنوود Kenwood

 علت گرم نکردن ماکروفر کنوود Kenwood

ماکروفر دو جزء گرمایشی به نام دیود و مگنترون دارد که گرما را به غذا ساطع می کند. هنگامی که یکی از این دو بسوزند، غذای شما گرم نمی‌شود. مگنترون و دیود درصورت خراب شدن باید تعویض شوند.
همچنین باید خازن و میکروسويچ‌های درب دستگاه و سیم‌کشی‌ها بررسی شوند.

 علت خاموشی ناگهانی ماکروفر کنوود Kenwood

هنگامی که ماکروفر شما وسط پخت و پز خاموش می‌شود، احتمالاً مشکل از بورد است. اتصال بد سیم‌کشی‌ها در اثر حرارت گرم می‌شود و باعث قطع شدن فیوز می‌شود و سپس برق را قطع می‌کند.

علاوه بر این ماکروفر به فضای مناسبی برای تهویه نیاز دارد. قرار دادن آنها در یک فضای تنگ ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد آنها شود و به همین دلیل ممکن است در وسط پخت خاموش شود تا دوباره خنک شود.

علت نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود Kenwood

خراب شدن موتور گردان زیر سینی محتمل‌ترین علتی است که باعث نچرخیدن سینی می‌شود. موتور گردان را می‌توان عوض کرد.
اگر مشکل از موتور نیست، نکته بعدی که باید به آن توجه کنید بورد است. اما این کار را به یک متخصص تعمیر ماکروفر بسپارید.

 علت جرقه زدن ماکروفر کنوود Kenwood

اگر ماکروفر جرقه می‌زند و مطمين هستید هیچ ظرف فلزی یا لبه فلزی در دستگاه قرار نداده‌اید، کنده شدن رنگ از دیوارهای داخلی یکی از شایع‌ترین دلایل این امر است. در این صورت امواج مایکروویو به جای انعکاس از سطح صاف، شروع به جذب و ایجاد جرقه می‌کنند.
درنهایت دیود را هم بررسی کنید و مطمئن شوید نسوخته باشد.

علت روشن نشدن چراغ ماکروفر کنوود Kenwood

همه ما دوست داریم هر از گاهی در حین پختن غذا به داخل ماکروفر نگاهی بیاندازیم. اما وقتی چراغ‌های ماکروفر کار نمی‌کنند، احساس می‌کنید چشم بسته شده‌اید. این ایراد می‌تواند به دلیل ذوب شدن لامپ، خرابی سوکت یا سیم کشی بد باشد. در صورتی که همه موارد فوق در وضعیت خوبی قرار دارند، در مرحله بعد باید بورد را بررسی کنید تا مطمئن شوید برق به لامپ می‌رسد.

سوالات متدوال برای ماکروفر کنوود

هزینه تعمیر ماکروفر کنوود چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر کنوود تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر کنوود در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر کنوود، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!