بررسی ایرادات و عیب‌های ماکروویو

تعمیر ماکروفر پاناسونیک (Panasonic)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر پاناسونیک می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در محل

اگر ماکروفر پاناسونیک شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر پاناسونیک در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر پاناسونیک

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر پاناسونیک را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر پاناسونیک در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر پاناسونیک را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر پاناسونیک خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک

درصورتی که ماکروفر پاناسونیک شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر پاناسونیک در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک   Panasonic

تاریخچه‌ی پاناسونیک Panasonic

نام کمپانی پاناسونیک را کسی نیست که نشنیده باشد. شرکت پاناسونیک در سال 1918 در ژاپن تاسیس شد. شرکت پاناسونیک در حال حاضر برندهای ناسیونال، سانیو و تکنیکس را هم پوشش می‌دهد
اولین ماکروفر پاناسونیک در سال 1966 تولید شد که یک دستگاه خانگی 700 واتی بود.

ماکروفرهای کنونی پاناسونیک همیشه جز برندهای برتر و محبوب بوده‌اند چون سرعت پخت در آن‌ها بسیار بالا است. اگر از ماکروفر پاناسونیک خوب مراقبت کنید و از آن درست استفاده کنید حداقل تا هفت سال به خوبی کار می‌کند.
ماکروفر پاناسونیک ممکن است در اثر استفاده‌ی نادرست یا در اثر فرسودگی نیاز به تعمیر پیدا کند. از آن‌جا که این دستگاه ارزش بالایی دارد، حتماْ در صورتی که متوجه شدید دستگاه خوب کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده، به هیچ عنوان دوباره از آن استفاده نکنید تا ایمنی خود و دستگاه را حفظ کنید.
درصورتی که ماکروفر پاناسونیک شما ایرادی پیدا کرده باشد و به استفاده از آن ادامه دهید ممکن است به قطعات دیگر دستگاه هم فشار وارد شود و هزینه‌ی تعمیرات را بالا ببرد. همچنین از باز کردن و دستکاری ماکروفر خودداری کنید، مگر این‌که در این زمینه تخصص داشته باشید.
تعمیر ماکروفر به مهارت و تجربه نیاز دارد و اگر به دست تعمیرکار نابلد سپرده شود پس از مدت کوتاهی نه تنها همان ایراد تکرار می‌شود، بلکه قطعات دیگر هم آسیب می‌بیند. بهترین کار این است که با یک نمایندگی ماکروفر پاناسونیک یا تعمیرگاه مجاز ماکروفر پاناسونیک مراجعه کنید.
شرکت الو ماکروویو نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک، با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع ماکروفر، هم اکنون با بیش از 70 تکنسین دارای گواهی‌نامه همکاری می‌کند. متخصصان ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنند و خدمات خود را تضمین می‌کنند. تعمیرات ماکروفر پاناسونیک بنا بر درخواست خودتان در محل و حضور شما انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان با الو ماکروویو بهره‌مند شوید.

در ادامه به برخی از ایرادات رایج ماکروفر پاناسونیک می‌پردازیم تا از دستگاه شناخت بیشتری پیدا کنید.

ایرادات رایج ماکروفر پاناسونیک   Panasonic

 چرا سینی ماکروفر پاناسونیک نمی‌چرخد؟

وقتی سینی شما به درستی کار نمی‌کند، معمولاً به این دلیل است که یکی از اجزای مجموعه چرخش مشکل دارد.

برای رفع آن، ابتدا باید بررسی کنید که سینی نشکسته باشد و سپس غلتک‌های راهنمای که در زیر سینی قرار دارند را بررسی کنید. اگر یکی از این دو جزء خراب باشد، باید آن را تعویض کنید، و اگر ایراد نداشته باشند، ممکن است مشکل از خرابی موتور گردان باشد. اگر موتور گردان خراب باشد نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

 چرا ماکروفر پاناسونیک روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن ماکروفر ایراد رایجی است.اولین چیزی که باید بررسی کنید دوشاخه برق است و مطمئن شوید که به برق وصل و روشن است. پس از آن، شما باید مدار شکن را نیز بررسی کنید.

اگر مشکل از برق نیست، باید سوئیچ درب را با یک مولتی متر تست کنید.

در مرحله بعد، باید بررسی کنید که مجموعه قفل درب معیوب نیست. می‌توانید این کار را با بررسی اینکه آیا درب به درستی بسته می شود انجام دهید.

اگر هنوز علت مشکل را پیدا نکرده‌اید، باید فیوز حرارتی و فیوز سرامیکی را با مولتی‌متر بررسی کنید.

 چرا درب ماکروفر پاناسونیک بسته نمی‌شود؟

اگر درب ماکروفر بسته نمی‌شود، احتمالاً لولاها یا فنرهای شل شده‌اند. اگر آن اجزا سالم هستند، فنرهای پیچشی را بررسی کنید و هر پیچی را که در مجموعه قفل در شل شده است ببندید.

 چرا ماکروفر پاناسونیک گرم نمی‌شود؟

اگر ماکروفر غذا را گرم نمی‌کند ابتدا باید سوئیچ درب را با مولتی متر چک کنید تا ببینید تداوم دارد یا خیر و اگر نه، آن را تعویض کنید. در مرحله بعد، دیود ولتاژ را بررسی کنید تا ببینید درست کار می کند و سپس مگنترون را بررسی کنید. اگر هر یک از این قطعات معیوب باشد، باید تعویض شوند.

 چرا پد لمسی ماکروفر پاناسونیک کار نمی‌کند؟

مشکل رایج بعدی زمانی است که تاچ پد ماکروفر خراب می‌شود یا به طور کامل کار نمی‌کند. ابتدا باید سوئیچ غشایی را بررسی کنید. اگر دکمه‌ها کار می‌کنند، برد کنترل اصلی را بررسی کنید.

 چرا نور ماکروفر پاناسونیک کار نمی‌کند؟

اگر چراغ ماکروفر روشن نمی‌شود، به احتمال زیاد لامپ روشنایی سوخته است. اما ممکن است به دلیل  ایراد پنل کنترل نیز این مشکل ایجاد شود.

سوالات متدوال برای ماکروفر پاناسونیک

هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد
آیا ماکروفر پاناسونیک تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر پاناسونیک، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!