معرفی انواع ماکروفر و تفاوت آن ها + نکاتی قبل از خرید

تعمیر ماکروفر دلونگی(Delonghi)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر دلونگی خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر دلونگی را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر دلونگی در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر دلونگی

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر دلونگی می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر دلونگی در محل

اگر ماکروفر دلونگی شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر دلونگی در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر دلونگی

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر دلونگی را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر دلونگی در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر دلونگی

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر دلونگی را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر دلونگی خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر دلونگی

درصورتی که ماکروفر دلونگی شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر دلونگی در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر دلونگی

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر دلونگی در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر دلونگی De’Longhi

شرکت دلونگی یکی از برندهای ایتالیایی قدیمی است که لوازم خانگی تولید می‌کند. این شرکت در سال 1902 تاسیس شد. ماکروفرهای دلونگی یکی از انتخاب‌های قطعی خریداران هستند.
ماکروفرهای دلونگی معمولاْ 800 واتی هستند و 8 برنامه‌ی پخت دارند. این شرکت ماکروفرها را در انواع مدل‌ها تولید می‌کند و برای هر سلیقه‌ای مدل جذابی خواهد داشت.
تعمیر ماکروفر دلونگی به مهارت و دانش و البته دسترسی به قطعات اصلی نیاز دارد. بنابراین بهتر است پیش از سپردن دستگاه به یک تعمیرکار، یک تعمیرگاه مجاز ماکروفر دلونگی یا نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر دلونگی پیدا کنید.
الو ماکروویو نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر دلونگی در اینجا شما را با انواع ایرادات رایج ماکروفر دلونگی آشنا می‌کند.
ما اکیداْ توصیه می‌کنیم در صورت بروز هرگونه ایراد در دستگاه خود فوراْ آن را از برق بکشید و از کار کردن یا باز کردن دستگاه خودداری کنید، مگر این‌که در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر تجربه داشته باشید.
ماکروفر ولتاژ بالا تولید می‌کند و ممکن است به شما آسیب بزند. ضمن این‌که درصورت ادامه‌ی کار با ماکروفر خراب یا دستکاری دکمه‌ها، آسیب بیشتری به دستگاه وارد می‌شود و هزینه‌های تعمیر بالا می‌رود.

ایرادات رایج ماکروفر دلونگی

علت گرم نکردن ماکروفر دلونگی De’Longhi

گرم نکردن ماکروفر عمموماْ به علت سوختن مگنترون رخ می‌دهد. مگنترون یا لامپ اشعه قطعه‌ی اصلی دستگاه ماکروفر است که اشعه‌ی مایکروویو را تولید می‌کند. مگنترون را می‌توان تعویض کرد. اگر ایراد از مگنترون نباشد، باید قطعات زیر را چک کرد:

  •  خازن‌های ولتاژ
  •  دیود
  •  میکروسوئیچ‌های درب دستگاه
  •  قطعی سیم برق
  •  قطعی سیم‌کشی‌ها

همچنین بررسی کنید که ماکروفر در حالت دمو یا قفل نباشد.

علت خاموش شدن ناگهانی ماکروفر دلونگی De’Longhi

اگر ماکروفر دلونگی پس از چند ثانیه کار کردن خود به خود خاموش می‌شود، باید میکروسوئیچ‌های درب دستگاه را چک کنید. مطمئن شوید که واشرهای دور درب دستگاه در اثر حرارت خراب نشده باشند. اگر درب درست بسته نشود،‌ فرمان پخت صادر نمی‌شود.
اگر ایراد از درب دستگاه نباشد باید موارد زیر را چک کنید:

• خرابی فیوز
• خرابی سوئیچ‌های درب دستگاه
• خرابی کلید قطع‌کننده‌ی مدار
• خرابی بورد دستگاه
• خرابی صفحه لمسی دستگاه

نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی De’Longhi

معمولاْ علت نچرخیدن سینی ماکروفر، شکستن خود سینی یا درست تنظیم نبودنش است. ابتدا بهتر است چک کنید که سینی درست سر جای خود قرار گرفته باشد. همچنین ممکن است موتور سینی‌گردان سوخته باشد یا کوپل زیر سینی شکسته باشد.
می‌توانید موارد زیر را هم چک کنید:

• نگهدارنده‌ی سینی ماکروفر
• خاموش نبودن گزینه‌ی سینی‌گردان ماکروفر
• کنترل پنل ماکروفر
• صفحه لمسی ماکروفر
• صفحه‌ی نمایش ماکروفر
• برد کنترل ماکروفر

علت صدای غیرعادی ماکروفر دلونگی De’Longhi

اگر ماکروفر صدای غیرعادی مثل صدای سوت یا وزوز یا صدای جیغ تولید می‌کند، شاید یکی از قطعات به علت استفاده‌ی زیاد فرسوده شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. اما معمولاْ نیم‌سوز شدن مگنترون یا سوختن فن خنک‌کننده‌ی دستگاه موجب صدا دادن می‌شوند.
اگر ایراد از این قطعات نباشد باید موارد زیر را چک کنید:

• موتور سینی‌گردان
• دیود
• نگهدارنده‌ی سینی شیشه‌ای
• خازن های ولتاژ

– علت جرقه زدن ماکروفر دلونگی De’Longhi
اغلب اوقات جرقه زدن ماکروفر به علت قرار دان فلزات یا ظروف حاشیه فلزی رخ می‌دهد. فلزات امواج را منعکس می‌کنند و به دستگاه آسیب می‌زنند. همچنین باید توجه داشته باشید که دستگاه را خالی روشن نکنید. چون ضمن ایجاد خطر برای شما، باعث جرقه زدن هم می‌شود.
اگر علت جرقه زدن مربوط به جنس ظرف نیست، موارد زیر را هم چک کنید:

• سیم‌کشی‌ها
• دیود
• موج‌بر

سوالات متداول در مورد ماکرفر دلونگی

هزینه تعمیر ماکروفر دلونگی چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر دلونگی تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر دلونگی، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!