نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ (Samsung)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر سامسونگ را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز ماکروفر شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات ماکروفر شما از طرف الو ماکروویو

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با ماکروفر شما

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس ماکروفر شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر ماکروفر در محل و در حضور شما انجام میگردد

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ در منزل

اگر برایتان مقدور نیست دستگاه خود را جابه‌جا کنید می‌توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان یک متخصص تعمیر ماکروفر سامسونگ از نزدیک‌ترین شعبه به منزل شما اعزام شود. تکنسین‌های ما بیشتر قطعات ضروری برای تعمیر ماکروفر را با خود می‌آورند تا نیاز به بازدید دوباره نباشد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

شرکت ما با سابقه‌ی درخشان در کسب رضایت مشتریان و با دارا بودن چهار شعبه در تهران انواع خدمات عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ را ارائه می‌دهد. درصورت نیاز به مشاوره با دفتر مرکزی الو ماکروویو با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر سامسونگ

از آن‌جایی که خرابی ماکروفر هزینه‌ی پیش‌بینی نشده است ما ضمن اعلام شفاف هزینه‌ی تعمیرات و تعویض قطعات با قیمت‌های منصفانه کار می‌کنیم. همچنین از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل

جابه‌جایی ماکروفر ممکن است برای شما دشوار باشد اما نگران نباشید چون مجموعه‌ی الو ماکروویو تعمیرات ماکروفر را در محل انجام می‌دهد. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نزدیک‌ترین تکنسین به محل شما اعزام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر سامسونگ

ما می‌دانیم که ماکروفر شما چه‌قدر برایتان با ارزش است و درصورت خراب شدن آن کارهایتان در آشپزخانه به تعویق می‌افتد. تماس با یک تعمیرگاه مجاز به شما اطمینان می‌دهد در هزینه‌ها و وقت شما صرفه‌جویی شود. در این مرکز ما پس از تعمیر دستگاه آن را در حضور مشتری تست می‌کنیم.

مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ

الو ماکرویوو با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر و با دارا بودن بیش از 70 تکنسین تعمیرات ماکروفر سامسونگ را در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران پوشش می‌دهد. دفتر مرکزی الو ماکروویو در شرق تهران آماده‌ی ثبت و رزرو تعمیرات ماکروفر سامسونگ شما است.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ دستگاه فوق‌العاده‌ای است اما مانند هر وسیله‌ی برقی ممکن است خراب شود. درصورت بروز ایراد ماکروفر می‌توانید با مجموعه‌ی ما تماس بگیرید و با توضیح دادن درمورد جزئیات ایراد دستگاه مشاوره‌ی رایگان بگیرید و سپس اقدام به رزرو تکنسین کنید.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ


در پروسه‌ی تعمیرات اولین مسئله‌ی مهم عیب‌یابی دستگاه است که به تجربه‌‌ی بالا نیاز دارد. عیب‌یابی و تعمیرات در این مجموعه زیر نظر مهندسین باتجربه انجام می‌شود.

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر سامسونگ

اگر ماکروفر سامسونگ شما کار نمی‌کند یا فکر می‌کنید قطعات آن آسیب دیده نگران نباشید. الو ماکروویو در کنار شماست تا انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ شما را انجام دهد.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر سامسونگ چه‌قدر است؟

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر سامسونگ بسته به نوع ایراد و نیاز به تعویض قطعه متفاوت است. با تماس با مجموعه‌ی الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات ماکروفر سامسونگ، تکنسین‌های ما به شما مشاوره‌ی رایگان می‌دهند و هزینه‌ها را شفاف اعلام می‌کنند.
با تماس با شماره 09195444489 به راحتی می‌توانید تعمیر دستگاه خود را به صورت تلفنی رزرو کنید تا نزدیک‌ترین تکسنین به محل شما فرستاده شود.

آیا تعمیرات ماکروفر سامسونگ توسط متخصصین الو ماکروویو ضمانت دارد؟

ما در مجموعه‌ی الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات ماکروفرهای سامسونگ تضمین می‌کنیم که اگر ایراد ماکروفر شما پس از تشخیص و تعمیر تکنسین‌های ما تکرار شود، بدون گرفتن هزینه‌ی اضافی دوباره همان ایراد را رفع کنیم.
همچنین ما از قطعات مرغوب و معتبر استفاده می‌کنیم، چون به زمان شما و اعتبار و زمان خود اهمیت می‌دهیم.

ضمانت توسط متخصصین الو ماکروویو

مشکلات رایج مایکروویو سامسونگ

چرا ماکروفر سامسونگ روشن نمی‌شود؟

اگر ماکروفر سامسونگ روشن نمی‌شود ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

 • پریز را بررسی کنید. ممکن است مایکروویو شما به دلیل خرابی پریز روشن نشود و این مشکل بر منبع تغذیه تأثیر می‌گذارد.
 • سیم برق را چک کنید.
 • تنظیمات سینی گردان را بررسی کنید.
 • غلتک سینی‌گردان را تمیز و بررسی کنید.

اگر با بررسی این موارد باز هم ماکروفر سامسونگ روشن نمی‌شود به احتمال زیاد لامپ مگنترون دستگاه سوخته است.لامپ مگنترون اشعه‌ی مایکروویو را تولید می‌کند. مگنترون قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.
برای تعویض لامپ مگنترون ماکروفر سامسونگ با مجموعه‌ی الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات ماکروفرهای سامسونگ تماس بگیرید.

مشکلات رایج مایکروویو سامسونگ

چرا ماکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی‌کند؟

اگر ماکروفر سامسونگ روشن می‌شود ولی غذا را گرم نمی‌کند ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

 • ماکروفر در حالت دمو (Demo) نباشد. از این حالت برای نمایش ماکروفر در فروشگاه‌ها استفاده می‌شود تا بدون به کار انداختن مگنترون نمایش داده شوند.
 • اگر دستگاه فضا یا تهویه‌ی کافی نداشته باشد ممکن است غذا گرم نشود.
 • اگر این موارد را بررسی کردید و به نتیجه نرسیدید، گرم نشدن غذا ممکن است به دلایل دیگری باشد، مثل:
 • سوختن یا خرابی مگنترون. مگنترون یا لامپ اشعه اصلی‌ترین قطعه‌ی ماکروفر است. مگنترون را می‌توان عوض کرد اما نمی‌توان تعمیرش کرد.
 • خرابی برد پنل
 • خرابی یا سوختگی قطعات دیگر مثل خازن، دیود، فیوز ولتاژ، ترانس
 • خرابی سوئیچ‌های درب دستگاه
 • برای تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ با الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات انواع ماکروفرهای سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا ماکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی‌کند

چرا ماکروفر سامسونگ جرقه می‌زند؟

جرقه زدن ماکروفر عمدتاْ به علت روشن کردن دستگاه خالی یا استفاده از ظروف نامناسب رخ می‌دهد. توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان از ظروف فلزی خصوصاْ ظروف فلزی حاشیه تیز در ماکروفر استفاده نکنید.
بهترین جنس‌های قابل استفاده در ماکروفر عبارت هستند از: پیرکس، سفال، پلاستیک‌های مقاوم در برابر گرما.چرا ماکروفر سامسونگ جرقه می‌زند

چرا ماکروفر سامسونگ حین کار خاموش می‌شود؟

اگر ماکروفر سامسونگ روشن می‌شود اما پس از چند ثانیه خاموش می‌شود، باید ابتدا سوئیچ‌های درب دستگاه را چک کنید. هر ماکروفر حداقل دو سوئیچ درب دارد. اگر درب ماکروفر درست بسته نشود برد فرمان خاموشی دستگاه را می‌دهد. این سوئیچ‌ها ممکن است شکسته باشند یا در اثر گرما و فشار خم شده باشند.
همچنین اگر اتصالات سیم‌کشی دستگاه آسیب دیده باشد داغ می‌شود و فیوز حرارتی دستگاه می‌پرد و برق دستگاه را قطع می‌کند.
اگر سوئیچ‌های درب دستگاه سالم بودند موارد زیر را هم بررسی کنید:

 • واشرهای درب دستگاه
 • برد کنترل
 • صفحه‌ی لمسی

برای تعمیرات تخصصی برد و تاچ‌پد و تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ با الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات انواع ماکروفرهای سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا ماکروفر سامسونگ حین کار خاموش می‌شود

چرا ماکروفر سامسونگ صدای غیرعادی تولید می‌کند؟

خرابی مگنترون معمولاْ دلیل اصلی صدای جیغ‌مانند ماکروفر است. گاهی هم صدا ممکن است از فن خنک‌کننده‌ی دستگاه باشد. فن دستگاه ممکن است به مرور زمان کثیف شود و درست کار نکند.
تمیز نگه داشتن ماکروفر می‌تواند عمر دستگاه شما را بیشتر کند.

چرا غذا در ماکروفر سامسونگ یکنواخت گرم نمی‌شود؟

ابتدا باید توجه داشت که غذاهایی که حاوی مقدار بیشتری آب هستند، امواج مایکروویو را بهتر جذب می‌کنند و اگر غذا خیلی خشک باشد به نسبت کم‌تر به طور یکنواخت گرم می‌شود.
اما گاهی به علت وجود ایراد در قطعات دستگاه ممکن است غذا در ماکروفر یکدست گرم نشود. بهتر است سینی گردان و المنت‌های دستگاه را بررسی کنید.
اگر سینی گردان درست نچرخد ممکن است ایراد از موتور گردان باشد. خرابی موتور دستگاه ماکروفر ممکن است به علت ایرادات برد دستگاه باشد.

چرا غذا در ماکروفر سامسونگ یکنواخت گرم نمی‌شود؟

چرا دکمه‌های ماکروفر سامسونگ کار نمی‌کنند؟

اگر دکمه‌های ماکروفر کار نکنند ممکن است سوئیچ ممبران (سوئیچ غشایی) خراب شده باشد. اما در بیشتر مواقع مشکل اصلی خرابی پنل کنترل یا برد است. اگر برد دستگاه مشکل داشته باشد به دکمه‌ها فرمان اجرا نمی‌دهد.

چرا دکمه‌های ماکروفر سامسونگ کار نمی‌کنند؟
برای تعمیرات تخصصی برد و پنل ماکروفر سامسونگ با الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات انواع ماکروفرهای سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

نکاتی درمورد تعمیرات ماکروفر

آیا باز کردن مگنترون بی خطر است؟

مگنترون داخل ماکروفر در عایق‌های سرامیکی خود حاوی اکسید بریلیوم است که در صورت ورود به ریه‌ها می‌تواند کشنده باشد. خارج کردن مگنترون بی‌خطر است، اما هرگز سعی نکنید مگنترون را باز کنید.

نکاتی درمورد تعمیرات ماکروفر

آیا می‌توانم خودم ماکروفر  را تعمیر کنم؟

ماکروفر از برق با ولتاژ بالا استفاده می‌کند و بنابراین اگر تجربه‌ای در این زمینه نداشته باشید می‌تواند برای شما خطر جدی ایجاد کند.

درصورتی که ماکروفر یا سولاردم سامسونگ شما ایرادی پیدا کرده از کار کردن مجدد با آن خودداری کنید تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود.

آیا می‌توانم خودم ماکروفر  را تعمیر کنم؟
تکنسین‌های الو ماکروویو در خدمت شما هستند تا از نزدیک‌ترین شعبه در تهران برای بازدید به محل شما فرستاده شوند. مجموعه‌ی الو ماکروویو، نماینده‌ی تعمیرات تخصصی انواع ماکروفر و سولاردم سامسونگ در تهران با کادر مجرب و خوش‌سابقه آماده‌ی تشخیص، عیب‌یابی و تعمیر دستگاه شما در اسرع وقت و با مناسب‌ترین قیمت است.
برای رزرو تکنسین‌های الو ماکروویو با مجموعه‌ی ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول برای تعمیر ماکروفر سامسونگ

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر سامسونگ تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر سامسونگ، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!