تعمیر ماکروفر

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر به مراکزی گفته می‌شود که به‌صورت رسمی در حوزه سرویس یک برند خاص فعالیت می‌کنند. البته تعداد زیادی از تعمیرگاه‌های لوازم برقی و خانگی در این حوزه آشنایی کامل با شماتیک تمامی دستگاه‌ها از تمام شرکت‌ها را دارند، پس شما می‌توانید به‌راحتی به آن‌ها اعتماد کنید و دستگاه خود را برای تعمیر بسپارید؛ ضمن این توضیحات، به یاد داشته باشید که تعمیر ماکروفر صرفاً شامل دستگاه‌هایی با ساختار جدید نیست، برخی مدل‌ها کمی قدیمی‌تر هستند و قطعات آن‌ها به همین راحتی در بازار پیدا نمی‌شود، به همین منوال شما می‌توانید به سراغ تعمیرکار ماکروفر باتجربه بروید.

تعمیرات ماکروفر آیا ضمانت دارد؟

البته که بسیاری از مجموعه و تعمیرکاران ماکروفر در این مورد هیچ گارانتی و خدمات پس از فروشی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند؛ در نتیجه به این موضوع توجه داشته باشید که این سرویس بسیار ویژه است و شاید کم‌تر مجموعه‌ای، حتی در نزدیکی محل زندگی شما، خدمات تعمیر ماکروفر با ضمانت و گارانتی را ارائه می‌دهد.
عموماً این بدان معنی خواهد بود که:
• اگر دستگاه شما پس از تعمیر دچار ایراد شد
• اگر قطعات مورداستفاده به هر دلیل عملکرد درستی نداشت
• اگر دستگاه پس از تعمیر به‌درستی کار نکرد
آن‌ها مجدداً نواقص موردنظر را رفع می‌کنند و در این مورد به طبع نباید هزینه‌ای از شما دریافت کنند. دقت کنید که دامنه ضمانت تعمیرات ماکروفر نیز اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه حتماً نسبت به آن حساس باشید.

بیشترین دلایل خرابی ماکروفر

در ادامه چند مورد از مهم‌ترین دلایل خرابی ماکروفر را ذکر می‌کنیم که می‌توانید تا حد زیادی آن‌ها را بررسی کرده و نقص را مشاهده کنید. در غیر این صورت، بهتر است هر چه زودتر با یک تکنسین در این مورد مشورت کنید.

مشکل چرخاندن صفحه ماکروفر

ممکن است موتور صفحه گردان معیوب باشد، بنابراین آن را تعویض کنید. همچنین دقت کنید که هر چیزی ممکن است جلوی چرخش و حرکت آن را بگیرد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروویوماکروفر گرم نمی‌شود مگنترون را بررسی کنید

مقاومت آن را تست کنید و اگر مقاومت بالاتر از 1 اهم است، آن را تعویض کنید. اگر دیود به مگنترون قدرت کافی برای گرما نمی‌دهد، آن را تعویض کنید.

فن ماکروفر کار نمی‌کند

فن باید به طور خودکار پس از داغ‌شدن ماکروفر شروع به کار کند. اگر این‌طور نیست، موتور فن را بررسی کنید و در صورت معیوب‌بودن آن را تعویض کنید.

روشن‌نشدن ماکروفر

فیوز خط ممکن است منفجر شده باشد. آن را یافته و جایگزین کنید. اگر ترمیستور سوخت، ماکروفر را جدا کرده و آن را تعویض کنید. همچنین سیم برق را به برق وصل کرده‌اید.

لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود

در مواردی، لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود لامپ سوخته است، بنابراین آن را با لامپ مناسب جایگزین کنید.

مشکل در پد لمسی ماکروفر

پد لمسی ماکروفر کار نمی‌کند به این معنی است که پنل کنترل معیوب است، بنابراین باید آن را تعویض کنید.

کلید شروع ممکن است معیوب باشد

ماکروفر شما کار نمی‌کند؛ زیرا دکمه شروع به فشارها پاسخ نمی‌دهد. این خرابی ممکن است به این دلیل باشد که صفحه لمسی، پانل کنترل یا غشای سوئیچ معیوب است. بهتر است به‌جای تعمیر یک قطعه، کل کنترل پنل را تعویض کنید. دقت کنید که تعمیرکاران غیرحرفه‌ای در این مورد هزینه‌های زیادی روی دست شما می‌گذارند و کار تمیزی برای شما انجام نمی‌دهند.

تعمیر ماکروفر با گارانتی

در مورد تعمیرات انواع ماکروفر با گارانتی سؤالات زیادی مطرح می‌شود یکی از موضوعاتی که باید بدانید این است که برخی مراکز تعمیرات گارانتی ارائه می‌کنند یعنی اگر دستگاه در اثر نقص در تعمیرات یا استفاده از قطعات بی‌کیفیت دچار ایراد شد، تعمیرات توسط آن‌ها پذیرفته می‌شود. تعمیر با گارانتی بدان معنی است که در صورت بروز مشکل می‌توانید از خدمات‌دهنده بخواهید که مجدد سیستم شما را بررسی کند.
به‌هرحال پس از تعمیر انتظار دارید که ماکروفر شما به‌درستی کار کند در غیر این صورت و اگر دستگاه کارکرد درستی نداشت لازم است که آن‌ها مجدداً ماکروفر شما را تعمیر کنند.

هزینه و قیمت تعمیر ماکروفر در محل مشتری

در نهایت بسیاری از دستگاه‌ها از شماتیک‌ها و فرم‌های مشابه فنی استفاده می‌کنند و این موضوع سبب می‌شود که تعمیر آن‌ها نیز تقریباً شبیه به هم باشد. هزینه تعمیر ماکروفر در محل بر اساس مسافت و همین‌طور هزینه‌های اضافه مشخص می‌گردد. تعمیر ماکروفر در محل چند مشکل بزرگ دارد اول این که ممکن است مشخص نشود دستگاه به چه قطعاتی نیاز دارد.
دوم این که ممکن است فاصله شما با تعمیرکار زیاد باشد یا برخی تعمیرکارها در این مورد هزینه زیادی را دریافت می‌کنند که قطعاً اصلاً منطقی نیست به سراغ آن‌ها بروید. موضوع هزینه حمل‌ونقل برای تعمیرات ماکروفر را نیز باید جدی بگیرید.

هزینه ایاب‌ و ذهاب تعمیرکار ماکروفر و ماکروفر

یکی از مهم‌ترین موضوعات در مورد محاسبه هزینه تعمیر ماکروفر، توجه به حضور تکنسین در محل، نیاز به بردن و جابه‌جایی دستگاه تا محل تعمیر و دفتر و … است. این هزینه یا روی قیمت نهایی و فاکتور تعمیرات محاسبه می‌شود یا می‌تواند به موضوعات و موارد دیگری مرتبط باشد؛ فراموش نکنید که هزینه ایاب ذهاب بخش مهمی از پرداختی شما خواهد بود که برخی شرکت‌ها آن را رایگان اعلام کرده و برخی نیز بسیار کم‌تر از حد تصور شما محاسبه می‌کنند.

تعمیر ماکروفر با گارانتی

خدمات مربوط به تعمیر ماکروفر و ماکروویو

تعمیر ماکروویو در تهران

هزینه تعمیر ماکروفر

خدمات تعمیر ماکروفر توسط تکنسین‌های الو ماکروویو در محل نیز انجام می‌شود. الو ماکروویو با داشتن چند شعبه در تهران، در اسرع وقت متخصصان خود را به محل اعزام می‌کند. این موضوع خصوصاْ برای ماکروفر اهمیت ویژه‌ای برای کاربران دارد.

اگر اجاق ماکروفر شما خراب شود یا دچار ایراد شود، ما روند تعمیر را تا حد امکان سریع و بدون دردسر انجام می‌دهیم.

با تماس با شماره 09195444489 به راحتی می توانید تعمیر دستگاه خود را به صورت تلفنی رزرو کنید.

تعمیر ماکروویو در محل

تعمیر ماکروویو در محل

البته معمولاً تعمیرات ماکروویو در محل مشتری، از جمله خدماتی است که هزینه‌ای مازاد به همراه خواهد داشت اما اگر کمی هوشمندانه به این موضوع نگاه کنید می‌بینید که هدفمندتر و منطقی‌تر است؛ فراتر از این موضوع، ایرادات رایج ماکروفر را نمی‌توان حتماً به‌راحتی برطرف کرد و لازم است که شخص در مورد نوع مشکل خود توضیح داده و همین‌طور حضور در محل زندگی یا کار مشتری و تعمیرات ماکروویو ، به منزله اطمینان حداکثری است.
این شامل:
• تعویض قطعات ماکروفر
• تعمیر سیستم برق ماکروفر
و موارد بسیاری می‌شود. در حال حاضر این مجموعه با بهترین تکنسین‌های ماکروفر با باکیفیت‌ترین قطعات، تضمین مناسب‌ترین سرویس‌دهنده را به شما می‌دهد. اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید ماکروفر خود را در محل تعمیر کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه ماکروفر خود را تعمیر کنیم؟

در مورد این که چگونه می‌توانیم ماکروفر را تعمیر کنیم سؤالات زیادی مطرح می‌شود. یکی از موضوعاتی که باید بدانید این است که با دستگاه پیچیده‌ای مواجه هستید که عملکرد خاصی دارد و به طبع شبیه آون تستر‌ها و… نیست چون در آن از سیستم التراسونیک استفاده شده و همین‌طور تمامی قطعات آن باید توسط نمایندگی‌ها تأمین گردد در غیر این صورت، این ریسک وجود دارد که تعمیرکار به‌درستی امکان تشخیص مشکل را نداشته و قطعات اضافه را تعویض کند.

تعمیرات ماکروویو درصورتی‌که توسط یک تکنسین متخصص و باتجربه انجام نشود می‌تواند حتی حادثه‌آفرین و خطرساز نیز باشد چون به‌هرحال با یک سیستم الکترونیکی مواجه هستیم که در خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد و این احتمال وجود دارد که آتش‌سوزی رخ دهد.

صفحه ماکروویو نمی‌چرخد

ماکروویو دارای صفحه‌ای است که می‌چرخد تا از توزیع یکنواخت گرما در غذای شما اطمینان حاصل کند. متأسفانه اگر صفحه نتواند بچرخد، نمی‌توان یکنواخت گرما را توزیع کرد و اگر متوجه شدید که صفحه نمی‌چرخد به این معنی است که صفحه گردان مشکل دارد.

ماکروفر روشن نمی‌شود

اگر ماکروویو نتواند روشن شود یا به فشاردادن کلید پاسخ دهد هیچ فایده‌ای ندارد؛ بنابراین اگر دستگاه شما روشن نمی‌شود اولین کاری که باید انجام دهید این است که پریز دیواری و انتهای سیم برق را که به پریز وصل می‌شود بررسی کنید.
اگر پریز دیواری و انتهایی که به پریز وصل می‌شود مشکلی ندارد، انتهایی که به ماکروویو وصل می‌شود را بررسی کنید. فیوز حرارتی را نیز بررسی کنید زیرا ممکن است در صورت قطع برق، فیوز منفجر شده باشد.

ماکروفر گرم نمی‌شود

ماکروویو شما ممکن است کاملاً کاربردی باشد اما وقتی غذا را از محفظه گرمایش بیرون می‌آورید سرد است. صرف‌نظر از اینکه دستگاه را چندساله دارید اگر ماکروفر شما گرما را از خود عبور نمی‌دهد، اولین اجزایی که ممکن است بخواهید به آن نگاه کنید کلیدهای درب هستند.

فن ماکروویو کار نمی‌کند

فن موجود در ماکروفر شما طوری برنامه‌ریزی‌شده است که در صورت وجود حرارت زیاد در ماکروفر، به طور خودکار شروع به چرخش کند اما اگر خود فن معیوب باشد این اتفاق نمی‌افتد. خوشبختانه، تعمیر یک فن معیوب کار سختی نیست.
با بازرسی توری هوا شروع کنید اگر کثیف است آن را تمیز کنید. گاهی اوقات تمیزکردن توری هوا باعث می‌شود که فن ماکروویو شما دوباره شروع به کار کند.

لامپ ماکروفر روشن نیست

عملکرد چراغ ماکروویو به شما اجازه می‌دهد تا غذای خود را در حین پخت‌وپز کنترل کنید. وقتی در را می‌بندید چراغ‌ها خاموش می‌شوند و وقتی در حالت باز است روشن می‌شوند. متأسفانه ممکن است لامپ سوخته باشد که دلیل احتمالی کمبود نور در ماکروفر است اما اگر آزمایش خود را انجام داده‌اید و متوجه شده‌اید که لامپ در شرایط خوبی است ممکن است مشکل از برد کنترل اصلی باشد.

تعمیر انواع برندهای ماکروفر

همین‌طور برندهای زیادی در زمینه تولید ماکروویو فعالیت می‌کنند، این لیبل‌ها شامل شرکت‌های ژاپنی، امریکایی، کره‌ای، چینی و دیگر شرکت‌های آسیایی می‌شوند. البته اساساً شماتیک فنی این دستگاه‌ها با هم متفاوت نیست اما بهتر است که حتماً نمایندگی تعمیرات دستگاه، امکان باز کردن، نصب و تعویض قطعات و… در مورد یک برند خاص را داشته باشد.

ماکروفر پاناسونیک

به‌جرئت پاناسونیک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید انواع ماکروویو است. درصورتی‌که صاحب ماکروویو پاناسونیک هستید و به تعمیرات نیاز دارید؛ این مجموعه آن را به‌عنوان یک سرویس ویژه و تخصصی ارائه می‌دهد.

تعمیر انواع برندهای ماکروفر

ماکروفر بوش

بوش برندی آلمانی و معتبر در زمینه تولید انواع دستگاه‌های برقی، لوازم خانه و آشپزخانه و … است. اگر صاحب ماکروویو بوش هستید و می‌خواهید آن را تعمیر کنید، باز هم می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید که به‌صورت ویژه‌ای در ایران ارائه می‌گردد.

ماکروویو توشیبا

توشیبا یکی دیگر از شرکت‌های مطرح و موفق در زمینه تولید انواع تجهیزات الکترونیکی است، ماکروویوهای توشیبا از جمله پرفروش‌ترین محصولات بازارهای جهانی و ایران هستند.

انواع ماکروفر میدیا

میدیا یک شرکت تازه‌کار، البته پرفروش و برتر در زمینه ساخت و طراحی انواع سیستم‌های الکترونیکی خانگی است؛ اگر صاحب ماکروفر شرکت میدیا هستید، می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید، آن‌ها در کم‌ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما خواهند بود و در مورد تعمیرات ماکروفر توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

نظر برخی از مشتریان تعمیر ماکروفر الو ماکروویو

البته که یکی از مهم‌ترین موضوعات در مورد تعمیرات انواع دستگاه‌ها توسط ما، دریافت بازخورد از مشتریان است. ما سعی می‌کنیم که هرآنچه مشتریان نیاز داشتند، رفع و حل شده یا این که در آینده به‌عنوان پیشنهاد، انتقاد و … ذکر می‌کنند را گوش کنیم و در مورد آن، موارد نیاز را رفع و اصلاح کنیم؛ در ادامه چند مورد از نظرات مشتریان در مورد تعمیر ماکروویو را کنترل و بررسی خواهیم کرد:
• مشکل ماکروفر من، روشن‌نشدن پس از چند دقیقه کارکردن بود، این مشکل با تعویض برد رفع شد.
• من انتظار داشتم که تعمیر ماکروفر من هزینه زیادی داشته باشد اما این شرکت در بهترین حالت، نواقص را رفع کرد و دستگاه را در کم‌ترین زمان ممکن تحویل من داد.
• سرعت عمل یکی از مهم‌ترین و ویژه‌ترین مزیت‌های استفاده از خدمات این مجموعه است.
• پس از این که ماکروفر من با مشکل مواجه شد، با آن‌ها تماس گرفتم، آن‌ها در کم‌ترین زمان در محل حضور پیدا کردند.
• من ماکروفر منزلم خاموش شد و با این مجموعه تماس گرفتم و تلفنی راهنماییم کردن و دستگاه من درست شد بدون هیچ هزینه ای .

خدمات مربوط به تعمیر ماکروفر و ماکروویو

خدمات تعمیر ماکروویو بسیار گسترده است؛ این دستگاه‌ها قطعات و بخش‌های زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را بسته به این که چه عملکردی دارند تعمیر کنید. پروسه تعمیر نیز درصورتی‌که تکنسین آشنایی کامل با بخش‌ها و قطعات را داشته باشد در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیازی به‌صرف هزینه‌های اضافه بابت خرید قطعات و… نیست.

نکات مهم و مؤثر در تعیین قیمت تعمیرات ماکروویو

قیمت و هزینه تعمیر ماکروویو به عوامل زیادی بستگی دارد، یکی از آن‌ها تجربه و تخصص خواهد بود. برخی مجموعه‌ها به‌تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند و شاید بتوان گفت که در حال آزمون‌وخطا هستند؛ در نتیجه انتخاب آن‌ها به‌عنوان تعمیرکار زیاد منطقی نیست.
برخی مراکز نیز تعهد کاری ندارند و ممکن است پس از مدتی مجدداً متوجه شوید که ماکروویو دچار نقص فنی شده است؛ در نتیجه بهتر است که حتماً تمامی اطلاعات را پیش‌ازاین که دستگاه را برای تعمیر به دست آن‌ها بسپارید دریافت کنید. به این موارد ضمانت استفاده از قطعات اصلی ماکروفر را نیز اضافه کنید.
برخی شرکت‌ها با استفاده از قطعات دست‌دوم ماکروویو، هزینه را کاهش می‌دهند و شما فکر می‌کنید که شاید انتخاب بهتری باشند. درصورتی‌که این موضوع کاملاً منتفی است. اصل بودن قطعه مورداستفاده در پروسه ماکروویو اهمیت ویژه‌ای دارد و باید حتماً نسبت به این اصل حساس باشید.

بعد از تعمیر و تعویض قطعات ماکروویو آیا قطعات گارانتی دارند؟

البته موضوع اعطای گارانتی تعمیر ماکروفر بستگی به نوع خدمات شرکت، میزان تخصص و یا نوع قطعات مورداستفاده و دلیل نقص فنی دارد. اگر به دلیل مشکل نوسان برق و یا موارد مشابه، دستگاه از کار افتاد، به طبع بسیاری از گارانتی‌ها هیچ خدماتی را قبول نمی‌کنند. همین‌طور این موارد شامل تعویض قطعات هم خواهد شد. البته که در این مورد باید توضیحات موردنیاز را از تعمیرکار ماکروفر دریافت کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر

نمایندگی تعمیر ماکروفر به مراکزی گفته می‌شود که به‌صورت رسمی در حوزه سرویس یک برند خاص فعالیت می‌کنند. البته تعداد زیادی از تعمیرگاه‌های لوازم برقی و خانگی در این حوزه آشنایی کامل با شماتیک تمامی دستگاه‌ها از تمام شرکت‌ها را دارند، پس شما می‌توانید به‌راحتی به آن‌ها اعتماد کنید و دستگاه خود را برای تعمیر بسپارید؛ ضمن این توضیحات، به یاد داشته باشید که تعمیر ماکروفر صرفاً شامل دستگاه‌هایی با ساختار جدید نیست، برخی مدل‌ها کمی قدیمی‌تر هستند و قطعات آن‌ها به همین راحتی در بازار پیدا نمی‌شود، به همین منوال شما می‌توانید به سراغ تعمیرکار ماکروفر باتجربه بروید.

تعمیرات ماکروویو آیا ضمانت دارد؟

البته که بسیاری از مجموعه و تعمیرکاران ماکروویو در این مورد هیچ گارانتی و خدمات پس از فروشی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند؛ در نتیجه به این موضوع توجه داشته باشید که این سرویس بسیار ویژه است و شاید کم‌تر مجموعه‌ای، حتی در نزدیکی محل زندگی شما، خدمات تعمیر ماکروفر با ضمانت و گارانتی را ارائه می‌دهد.
عموماً این بدان معنی خواهد بود که:
• اگر دستگاه شما پس از تعمیر دچار ایراد شد
• اگر قطعات مورد استفاده به هر دلیل عملکرد درستی نداشت
• اگر دستگاه پس از تعمیر به‌درستی کار نکرد
آن‌ها مجدداً نواقص موردنظر را رفع می‌کنند و در این مورد به طبع نباید هزینه‌ای از شما دریافت کنند. دقت کنید که دامنه ضمانت تعمیرات ماکروویو نیز اهمیت زیادی دارد؛ در نتیجه حتماً نسبت به آن حساس باشید.

بیشترین دلایل خرابی ماکروویو

در ادامه چند مورد از مهم‌ترین دلایل خرابی ماکروویو را ذکر می‌کنیم که می‌توانید تا حد زیادی آن‌ها را بررسی کرده و نقص را مشاهده کنید. در غیر این صورت، بهتر است هر چه زودتر با یک تکنسین در این مورد مشورت کنید.

مشکل چرخاندن صفحه ماکروفر

ممکن است موتور صفحه گردان معیوب باشد، بنابراین آن را تعویض کنید. همچنین دقت کنید که هر چیزی ممکن است جلوی چرخش و حرکت آن را بگیرد.

ماکروفر گرم نمی‌شود مگنترون را بررسی کنید

مقاومت آن را تست کنید و اگر مقاومت بالاتر از 1 اهم است، آن را تعویض کنید. اگر دیود به مگنترون قدرت کافی برای گرما نمی‌دهد، آن را تعویض کنید.

فن ماکروویو کار نمی‌کند

فن باید به طور خودکار پس از داغ‌شدن ماکروویو شروع به کار کند. اگر این‌طور نیست، موتور فن را بررسی کنید و در صورت معیوب‌بودن آن را تعویض کنید.

روشن‌نشدن ماکروویو

فیوز خط ممکن است منفجر شده باشد. آن را یافته و جایگزین کنید. اگر ترمیستور سوخت، ماکروفر را جدا کرده و آن را تعویض کنید. همچنین سیم برق را به برق وصل کرده‌اید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفرلامپ ماکروفر روشن نمی‌شود

در مواردی، لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود لامپ سوخته است، بنابراین آن را با لامپ مناسب جایگزین کنید.

مشکل در پد لمسی ماکروفر

پد لمسی ماکروفر کار نمی‌کند به این معنی است که پنل کنترل معیوب است، بنابراین باید آن را تعویض کنید.

کلید شروع ممکن است معیوب باشد

ماکروفرشما کار نمی‌کند؛ زیرا دکمه شروع به فشارها پاسخ نمی‌دهد. این خرابی ممکن است به این دلیل باشد که صفحه لمسی، پانل کنترل یا غشای سوئیچ معیوب است. بهتر است به‌جای تعمیر یک قطعه، کل کنترل پنل را تعویض کنید. دقت کنید که تعمیرکاران غیرحرفه‌ای در این مورد هزینه‌های زیادی روی دست شما می‌گذارند و کار تمیزی برای شما انجام نمی‌دهند.

سؤالات متداول برای تعمیر مایکروفر، ماکروویو

هزینه تعمیر ماکروفر یا ماکروویو چقدر است؟
هزینه تعمیر ماکروفر یا ماکروویو بر اساس نوع خرابی و محل نقص، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... قابل تغییر است.
آیا مایکروفر یا ماکروویو تعمیر شده ضمانت دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر یا ماکروویو در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
تعمیر ماکروفر یا ماکروویو کدام برند ها انجام می شود؟
مجموعه الو ماکروویو با بهره گیری از بهترین تکنیسن های ماکروفر و افراد مجرب تعمیرات تمامی برند ها را انجام می دهد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه دستگاه دچار مشکل شده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!