تعمیر ماکروفر آریستون (ariston)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر آریستون خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر آریستون را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر آریستون در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر آریستون در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر آریستون

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر آریستون می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر آریستون در محل

اگر ماکروفر آریستون شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر آریستون در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر آریستون

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر آریستون را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر آریستون در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر آریستون را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر آریستون خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر آریستون

درصورتی که ماکروفر آریستون شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر آریستون در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر آریستون

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر آریستون در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر آریستون Ariston

 

کمپانی آریستون در سال 1930 در ایتالیا تاسیس شد. گروه آریستون انواع لوازم برقی را تولید می‌کند و در دهه‌ی 90 میلادی شعبه‌های خود را در اروپای شرقی و آسیا هم تاسیس کرد.

ماکروفرهای آریستون در انواع مدل‌های ترکیبی توکار و رومیزی تولید می‌شود. این ماکروفرها از جنس استیل ضد زنگ هستند و علاوه بر طراحی زیبا در مصرف انرژی و زمان بهینه عمل می‌کنند.

در برخی مدل‌های آریستون از تکنولوژی چندموجی استفاده شده است. در این تکنولوژی جدید امواج مایکروویو از دو نقطه ورودی و در زمان‌های مختلف از پیش تعیین شده به داخل حفره ساطع می‌شوند. امواج در تمام جهات حرکت می‌کنند و از دیواره‌های داخلی منعکس می‌شوند. این عملکرد به ماکروفر اجازه می‌دهد به هر قسمتی از غذا برسد و در نتیجه پخت، گرما و یخ‌زدایی یکنواخت‌تری ارائه می دهد و همچنین زمان و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

ماکروفرهای آریستون عمر خوبی دارند و درصورت استفاده‌‌ی صحیح و مراقبت تا 7 سال عمر مفید دارند. با این وجود هر دستگاه برقی بسته به میزان و نحوه‌ی استفاده طی گذشت زمان فرسوده می‌شود و نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می‌کند. درصورتی‌که ماکروفر شما ایرادی پیدا کرد، بهترین کار توقف استفاده از دستگاه و سپردن آن به یک نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز است تا مطمئن شوید به قطعات اصلی دسترسی دارند و تعمیرکاران ماهر اقدام به تعمیر دستگاه شما می‌کنند.

گروه الو ماکروویو با داشتن سال‌ها سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی آموزش و تعمیرات انواع ماکروفرهای قدیمی و جدید در چند شعبه فعالیت دارد. قابل ذکر است که تکنسین‌های این مجموعه همه گواهی‌نامه‌‌ی معتبر دارند و تعمیرات زیر نظر مهندسین باتجربه و ماهر انجام می‌شود. متخصصین مجموعه‌ی ما ماکروفر شما را در محل و حضور شما تعمیر می‌کنند و درصورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات فابریک استفاده می‌کنند.

در ادامه‌ شما را با مشکلات رایج ماکروفر آریستون آشنا می‌کنیم تا دید دقیق‌تری از دستگاه خود داشته باشید. اما درصورتی که در زمینه‌ی تعمیرات تجربه‌ای ندارید، توصیه می‌کنیم ماکروفر را باز نکنید تا آسیبی ایجاد نشود.

ماکروفر آریستون

ایرادات رایج ماکروفر آریستون Ariston

 

علت جرقه زدن ماکروفر آریستون Ariston

معمولاْ جرقه زدن ماکروفر به علت قرار دان فلزات یا ظروف حاشیه فلزی رخ می‌دهد. همچنین خالی روشن کردن دستگاه یا کنده شدن و پریدن رنگ و لاک دیواره‌های داخلی ماکروفر موجب جرقه زدن می‌شود. در تمام این حالات انعکاس امواج باعث ایجاد جرقه می‌شوند.

سپس خش‌های زیر را هم چک کنید:

   • سیم‌کشی‌ها
   • دیود
   • موج‌بر

 

 

گرم نکردن ماکروفر آریستون Ariston

 

اگر ماکروفر شما گرم نمی‌شود باید ابتدا مطمئن شوید دستگاه در حالت دمو Demo یا قفل نیست. سپس مگنترون و فیوز را بررسی کنید. درصورتی‌که مگنترون سوخته باشد باید تعویض شود. درصورتی که ایراد از مگنترون و فیوز نباشد باید قطعات زیر را هم چک کنید:

   • خازن‌های ولتاژ
   • دیود
   • برد کنترل
   • میکروسوئیچ‌های درب ماکروفر
   • واشرهای دور درب ماکروفر

 

 

خاموش شدن خود به خودی ماکروفر آریستون Ariston

اگر ماکروفر آریستون شما در حین کار حاموش می‌شود و پخت را کامل نمی‌کند باید میکروسوئیچ‌های درب ماکروفر را بررسی کنید. مطمئن شوید که واشرهای دور درب دستگاه در اثر حرارت خراب نشده باشند چون اگر درب درست بسته نشود،‌ فرمان پخت صادر نمی‌شود و دستگاه خاموش می‌شود.

همچنین موارد زیر را بررسی کنید:

   • فیوز
   • سوئیچ‌های درب ماکروفر
   • سوئیچ مدارقطع کن ماکروفر
   • برد ماکروفر
   • تاچ‌پد ماکروفر

نچرخیدن سینی ماکروفر آریستون Ariston

اگر سینی ماکروفر نمی‌چرخد ابتدا مطمئن شوید گزینه‌ی سینی‌گردان خاموش نباشد. سپس چک کنید که سینی درست جا افتاده باشد. بعد از آن باید کل مجموعه‌ی سینی‌گردان را چک کنید. ببینید آیا در سینی و ‌کوپل شکستگی وجود دارد یا نه. همچینن با مولتی‌متر چک کنید که موتورگردان نسوخته باشد.

سپس موارد زیر را هم یررسی کنید:

   • نگهدارنده‌ی سینی ماکروفر
   • کنترل پنل ماکروفر
   • تاچ پد ماکروفر
   • برد کنترل ماکروفر

 

صدای غیرعادی ماکروفر آریستون Ariston

ممکن است متوجه شوید ماکروفر صدای غیرعادی مثل صدای جیغ یا وزوز یا صدای سوت تولید می‌کند. در این حالت معمولاْ نیم‌سوز شدن مگنترون یا سوختن فن خنک‌کننده‌ی دستگاه موجب صدا دادن می‌شوند.

اگر ایراد از این قطعات نباشد بحش‌های زیر را نیز چک کنید:

   • موتور سینی‌گردان
   • دیود
   • نگهدارنده‌ی سینی شیشه‌ای
   • خازن های ولتاژ

سوالات متداول برای ماکرفر آریستون

هزینه تعمیر ماکروفر آریستون چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر آریستون تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر آریستون در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر آریستون، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!