نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی (LG)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیرات ماکروفر ال جی خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر ال جی را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز ماکروفر شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات ماکروفر شما از طرف الو ماکروویو

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با ماکروفر شما

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس ماکروفر شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر ماکروفر در محل و در حضور شما انجام میگردد

نمایندگی تعمیر ماکروفرهای ال جی LG

تعمیرات ماکروفر ال جی

شاید برخی از ایرادات ماکروفر شما خیلی راحت رفع شوند و نیازی به تعمیر حرفه‌ای نداشته باشند. اما درصورتی که دستگاه ماکروفر ال جی LG شما ایرادی فنی داشته باشد بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید. شما میتوانید برای تعمیر ماکروفر خود به شکل تخصصی و زیر نظر مهندسان زبده با ما در تماس باشید.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

مجموعه‌ی الو ماکروویو سال‌ها در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر از جمله ماکروفرها و سولاردام‌های ال جی LG فعالیت داشته است. دفتر مرکزی ما در شرق تهران واقع شده و ما همچنین در چند شعبه‌ی دیگر نیز فعالیت داریم تا مشتریان در سراسر تهران به تکنسین‌های ما دسترسی سریع‌تری داشته باشند.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر ال جی

درصورتی که ماکروفر ال جی شما خراب شده و نمی‌توانید هزینه‌ی تعمیرات آن را پیش‌بینی کنید، می‌توانید با الو ماکروویو تماس بگیرید تا با یکی از تکنسین‌های این مجموعه مشاوره‌ی رایگان بگیرید و از هزینه‌ی تعمیرات اطلاع کسب کنید. درصورتی که قطعه‌ یا قطعاتی نیاز به تعویض داشته باشند هزینه‌ی آن‌ها جداگانه و شفاف به شما اعلام می‌شوند.

تعمیر ماکروفر ال جی در محل

شرکت الو ماکروویو خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی را در محل و حضور شما انجام می‌دهد. کافی است با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید تا یک تکنسین از نزدیک‌ترین شعبه به محل شما اعزام شود. متخصصان ما پس از ثبت سفارش شما با توجه به ایراد پیش آمده قطعات ضروری را نیز با خود حمل می‌کنند تا در بازدید اول عیب دستگاه را رفع کنند.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر ال جی

دستگاه ماکروفر ال جی شما خراب شده یا به راحتی تعمیر نمی‌شود؟ نا امید نشوید چون ما به شما کمک می‌کنیم دوباره بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید. در شرکت ما متخصصان حرفه‌ای و دارای گواهی‌نامه مشغول به کار هستند و در اسرع وقت و با قیمت منصفانه تعمیرات ماکروفر را انجام می‌دهند.

مرکز تعمیرات ماکروفر ال جی

در مجموعه‌ی ما مهندسین و تکنسین‌های حاذق گرد هم آمده‌اند و همواره دانش و تجربه‌ی خود را به اشتراک می‌گذارند. اگر دنبال یک مرکز تعمیرات ماکروفر ال جی LG هستید می‌توانید با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید و ضمن مشاوره‌ی رایگان یک تکنسین رزرو کنید.

تعمیر ماکروفر ال جی در منزل

احتمالاْ برای شما پیش آمده که ماکروفرتان خراب شود و به هر دلیلی نتوانید آن را جا به جا کنید. اگر نیاز دارید که تعمیر ماکروفر ال جی LG در منزل شما انجام شود با شرکت ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت یک کارشناس تعمیر به آدرس شما اعزام شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی

اگر ماکروفر ال جی شما خراب شده  و برای پیدا کردن یک نمایندگی معتبر تعمیرات شک دارید می‌توانید به مجموعه‌ی ما اعتماد کنید. در این مرکز متخصصین کارآزموده با انواع ماکروفرها اعم از مدل‌های قدیمی و جدید آشنایی کامل دارند. تکنسین‌های ما از قطعات اصلی استفاده می‌کنند که خود شامل گارانتی هستند و تعمیرات ما نیز با ارائه‌ی فاکتور معتبر و ضمانت تعمیر انجام می‌شود.

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر ال جی

شاید برخی از ایرادات ماکروفر شما خیلی راحت رفع شوند و نیازی به تعمیر حرفه‌ای نداشته باشند. اما درصورتی که دستگاه ماکروفر ال جی LG شما ایرادی فنی داشته باشد بهتر است با یک تکنسین تماس بگیرید. الو ماکروویو تعمیرات ماکروفر ال جی را به شکل تخصصی و زیر نظر مهندسان زبده انجام می‌دهد.

نکاتی درمورد ماکروفرهای ال جی LG

شرکت ال جی ماکروفرهای خود را طوری طراحی کرده که برای پخت به حداقل روغن نیاز باشد و بنابراین برای افرادی که رژیم چربی دارند گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شود.
سینی‌های نچسب ماکروفرهای ال جی در پخت‌ها طولانی بسیار کاربردی هستند.
در ماکروفرهای ال جی ممکن است فرایند گریل بیشتر طول بکشد.

 

ایرادات رایج ماکروفر ال جی LG

 

چرا ماکروفر ال جی LG غذا را گرم نمی‌کند؟

  • ابتدا چک کنید که آيا مایعات هم گرم نمی‌شوند یا فقط غذای جامد گرم نمی‌شود. برای مثال اگر فقط آب گرم شد، به سه دلیل ممکن است ماکروفر درست کار نکند:

   • ممکن است سطح برق ورودی پایین باشد و نیاز به تنظیم داشته باشد.
   • ممکن است تایمر به اشتباه فعال شده باشد و فقط به صورت آلارم کار کند.
   • ممکن است سنسور تنظیمات پخت مشکل داشته باشد.

اگر ایراد از این موارد نبود،کار نکردن ماکروفر یا گرم نشدن غذا در ماکروفر اغلب اوقات به علت سوختن مگنترون رخ می‌دهد. مگنترون قطعه‌ی اصلی دستگاه ماکروفر است که اشعه‌ی مایکروویو را تولید می‌کند. متاسفانه نمی‌توان مگنترون را تعمیر کرد، اما می‌توان آن را عوض کرد.
درکل وظیفه‌ی گرم کردن و پخت غذا در ماکروفر بر عهده‌ی سه قطعه است:

   • مگنترون
   • خازن های ولتاژ
   • دیود

اگر هریک از این قطعات ایراد پیدا کنند دستگاه کار نمی‌کند یا روشن می‌شود ولی غذا را گرم نمی‌کند.

دلایل دیگر گرم نشدن غذا در ماکروفر:

   • پریز برق را چک کنید. با یک وسیله‌ی برقی دیگر تست کنید که ایراد از پریز نباشد.
   • مطمئن شوید درب دستگاه درست بسته شده باشد و سوئیچ‌های درب سالم باشند.
   • تنطیمات کنترل ماکروفر را چک کنید که طبق نیاز شما ست شده باشند. سطح انرژی و زمان پخت را چک کنید.
   • بررسی کنید که کدهای صفحه نمایش اشتباه نباشند. اگر گزینه‌ی دمو Demo یا کنترل لاک Control Lock (قفل کنترل) روشن باشند دستگاه غذا را گرم نمی‌کند.
   • اگر ماکروفر ال جی LG شما غذا را گرم نمی‌کند یا روشن نمی‌شود و نمی‌توانید تشخیص دهید عیب از چیست، با مجموعه‌ی الو ماکروویو نمایندگی تعمیرات انواع ماکروفر ال جی وتعمیرات سولاردم ال جی در تهران تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین تکنسین به محل خود را رزرو کنید.

چرا ماکروفر ال جی LG خود به خود خاموش می‌شود؟

   • ابتدا چک کنید که دوشاخه و پریز مشکلی نداشته باشند و برق به دستگاه برسد. سپس پنل الکتریکی دستگاه را چک کنید.
   • علت‌های خاموش شدن ماکروفر ال جی LG حین کار:
   • خرابی کلید قطع‌کننده‌ی مدار
   • سوختن یا خرابی فیوز
   • خرابی سوئیچ‌های درب دستگاه
   • خرابی برد دستگاه
   • خرابی صفحه لمسی دستگاه

برای این‌که تشخیص سوختگی فیوز، دنبال علائم سوختگی و ذوب شدن رشته سیم‌ها باشید. با یک اهم‌متر یا مولتی‌متر فیوز را چک کنید. اگر سالم باشد به صفر نزدیک می‌شود و اگر خراب باشد به علامت بی‌نهایت ∞ نزدیک می‌شود.

برای تعمیر تخصصی برد و صفحه لمسی ماکروفر ال جی LG با الو مایکروویو نماینده‌ی تعمیرات انواع ماکروفر الجی در تهران تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین تکنسین به محل شما اعزام شود.

چرا ماکروفر ال جی LG خود به خود خاموش می‌شود

چرا ماکروفر ال جی LG صدای غیرعادی می‌دهد؟

اگر ماکروفر صدای غیرعادی، وزوز یا صدای جیغ تولید می‌کند، ممکن است یکی از قطعات به علت استفاده‌ی زیاد فرسوده شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. هرچند پیش از تعویض هر قطعه‌ای بهتر است خوب دستگاه را تمیز کنید و یک بار خاموش و روشنش کنید. اگر همچنان صدا ایجاد می‌شد موارد زیر را هم چک کنید:

   • مگنترون: مگنترون در شرایط عادی هم ممکن است صدای وزوز آهسته‌ای تولید کند، اما اگر خراب یا نزدیک به سوختن باشد صدای غیرعادی آن قابل تشخیص است.
   • فن خنک کننده: فن را خارج کنید و با دست پره‌ها را بچرخانید. اگر پره‌ها راحت چرخیدند از یک مولتی‌متر برای تست موتور استفاده کنید تا مطمئن شوید برق درست به موتور می‌رسد.
   • دیود: وقتی دیود خراب می‌شود ممکن است صدا ایجاد کند. دیود خراب را با علائم سوختگی می‌توان تشخیص داد.
   • نگهدارنده‌ی سینی شیشه‌ای: این قطعه موقع چرخش سینی آن را نگه می‌دارد. طی زمان ممکن است نگهدارنده پوسیده شود و هنگام چرخش سینی صدا ایجاد کند.
   • موتور همزنی: همزن تیغه‌ای فلزی است که آهسته درون ماکروفر می‌چرخد. با چرخش همزن انرژی ماکروویو به صورت تصادفی در ماکروفر منحرف می‌شود. اگر همزن فرسوده شود صدای آسیاب ایجاد می‌کند. همچنین چک کنید که برق به موتور برسد.
   • موتور سینی‌گردان: چک کنید که برق به موتور برسد. اگر صدا از این قطعه باشد و مشکل رسیدن برق وجود نداشته باشد، باید تعویض شود.
   • خازن های ولتاژ: خازن همراه با دیود ولتاژ خروجی ترانسفورمر را تبدیل می‌کند. اگر خازن خراب شود باعث ایجاد صدا می‌شود.

چرا ماکروفر ال جی LG جرقه می‌زند؟

   • می‌دانید که نباید از فلزات در ماکروفر استفاده کنید. توصیه می‌شود از قرار دادن ظروف حاشیه طلا یا نقره یا فلزات لبه تیز در ماکروفر خودداری کنید. با قرار دادن فلزات در ماکروفر امواج ماکروویو منعکس می‌شوند و جرقه تولید می‌شود.
   • اگر ظرف فلزی در دستگاه نیست و دستگاه را در حالت خالی روشن نکرده‌اید ولی باز جرقه می‌زند، موارد زیر را هم چک کنید:
   • چک کنید کشوی داخل دستگاه درست نصب شده باشد. اگر لبه‌های کشو به دیواره‌ها برخورد کند جرقه می‌زند.
   • چک کنید که دستگاه تمیز باشد. خرده‌های غذا ممکن است در اثر پخت مداوم جرقه تولید کنند.

چرا ماکروفر ال جی LG جرقه می‌زند؟

نکاتی درمورد استفاده از ماکروفر

 • هنگام پخت حواستان به فرایند باشد. بهتر است بسته به نیاز خود از گزینه‌های گریل و یا ترکیبی استفاده کنید تا غذا مغزپخت شود.
 • به قدرت دستگاه خود توجه کنید. یک ماکروفر 700 واتی زمان بیشتری برای پخت نیاز دارد تا یک ماکروفر 900 واتی.
 • از بخار شدن یا قل‌قل غذا نترسید. این موضوع اغلب موقع گرم کردن مجدد غذا رخ می‌دهد.
 • زمان پخت را منطبق بر نیاز خود تنظیم کنید.
 • به نظافت دستگاه خود اهمیت دهید. این موضوع می‌تواند عمر دستگاه و قطعاتش را یبشتر کند.
 • هنگام پخت گوشت بیشتر مراقب باشید.
 • هنگام پخت درب ظرف را استفاده کنید، اما کمی فضا برای تهویه ایجاد کنید.

مراجعه به مجموعه‌ی الو ماکروویو برای تعمیرات ماکروفر چه مزایایی دارد؟

 • دارای نمایندگی تعمیرات انواع ماکروفر و سولاردم در تهران
 • پوشش سراسری تهران: مجموعه‌ی الو ماکروویو با داشتن چند شعبه در شمال، شرق، جنوب و غرب تهران می‌تواند نزدیک‌ترین تکنسین را به محل شما اعزام کند.
 • حضور در محل و عدم نیاز به جابه‌جایی ماکروفر: متخصصان الو ماکروویو هنگام بازید قطعات ضروری را با خود حمل می‌کنند و در 99 درصد مواقع در بازدید اول دستگاه شما را تعمیر می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی شود.
 • تکنسین‌های باتجربه و حرفه‌ای: متخصصین ما در زمینه‌ی تعمیرات تخصصی ماکروفرها و بردها دانش به روز دارند. همچنین با دستگاه‌های قدیمی آشنایی کامل دارند.
 • اعلام هزینه‌های شفاف: هنگام تماس با مجموعه‌ی الو ماکروویو می‌توانید از متخصصان ما مشاوره بگیرید تا کارشناسان ما هزینه‌ی تعمیرات شما را تخمین بزنند.
 • استفاده از قطعات معتبر: ما برای هر برند و مدل ماکروفر از قطعات معتبر و تضمینی استفاده می‌کنیم. بنابراین قطعاتی که برای شما عوض می‌کنیم شامل گارانتی هستند.
 • تضمین تعمیر: متخصصین ما علاوه بر این‌که در بازدید اول دستگاه شما را تعمیر می‌کنند، تعمیرات خود را هم تضمین می‌کنند. بنابراین اگر مشکل شما در مرتبه‌ی اول حل نشود و نیاز به بازدید دوم باشد یا اگر مشکل شما پس از تعمیر بازگردد، بدون دریافت هزینه‌ی اضافی تعمیر مجدد انجام می‌شود. در نمایندگی‌های ال‌جی از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات شامل گارارنتی می‌شوند. تعمیرات ماکروفرهای ال جی در نمایندگی مرکزی الو ماکروویو طبق نرخ اتحادیه حساب می‌شود و متخصصان ما از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

مراجعه به مجموعه‌ی الو ماکروویو برای تعمیرات ماکروفر چه مزایایی دارد

سؤالات متداول برای تعمیر ماکروفر الجی

هزینه تعمیر ماکروفر الجی چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر الجی تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر الجی در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر الجی، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!