تعمیر ماکروفر فلر (FELLER)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر فلر خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر فلر را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر فلر در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر فلر در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر فلر

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر فلر می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر فلر در محل

اگر ماکروفر فلر شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر فلر در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر فلر

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر فلر را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر فلر در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر فلر

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر فلر را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر فلر خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر فلر

درصورتی که ماکروفر فلر شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر فلر در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر فلر علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر فلر

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر فلر در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیرات ماکروفر فلر (FELLER)

اگر ماکروفری در خانه دارید حتماْ می‌دانید این دستگاه چه‌قدر در کارهای آشپزخانه کمکتان می‌کند و چه‌قدر به وجودش عادت کرده‌اید. ماکروفر در دنیای پرسرعت امروزه نیازهای شما را با سرعت روز پیش می‌برد.

ماکروفرهای فلر ساخته‌ی شرکت آلمانی لوازم خانگی فلر است. این شرکت در سال 1994 تاسیس شد. این شرکت به نوآوری و کاربری راحت محصولاتش مشهور است.

اگر به تازگی ماکروفر فلر خریده‌اید یا مدتی است که این دستگاه را دارید و حالا به هر دلیلی بنیاز به تعمیر یا سرویس دارد، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید تا با دلایل ایرادات رایج ماکروفر فلر آشنا شوید.

مجموعه‌ی الو ماکروویو با داشتن سال‌ها تجربه‌ی تخصصی در زمینه‌ی تعمیرات ماکرفر برندهای مختلف به شما آموزش می‌دهد تعمیرات ماکروفر فلر چگونه است.

اگر در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر تجربه‌ای ندارید، توصیه می‌کنیم برای تعمیرات با یک متخصص تماس بگیرید تا از آسیب به خود یا دستگاه جلوگیری شود.

مجموعه‌ی الو ماکروویو نماینده‌ی تعمیرات ماکروفر فلر با پوشش‌دهی سراسر تهران آماده‌ی اعزام نزدیک‌ترین تکنسین به شما است.

متخصصان الو ماکروویو در محل شما حاضر می‌شوند و نیازی نیست که دستگاه خود را جابه‌جا کنید. ما به نیاز این دستگاه برای شما  اهمیت می‌دهیم.

ایرادات رایج ماکروفر فلر

 •  جرقه زدن یا دود کردن ماکروفر فلر:

اگر ماکروفر فلر جرقه می‌زند یا دود می‌کند یا حتی بوی سوختگی می‌دهد، ابتدا فوری دستگاه را از برق خارج کنید.

• علت جرقه زدن ماکروفر خیلی از اوقات قرار گرفتن فلز در دستگاه است:

ما توصیه می‌کنیم حتماْ از ظروف مناسب ماکروفر استفاده کنید و تا جای ممکن از قرار دادن فلزات خصوصاْ فلزات لبه‌ تیز در دستگاه خودداری کنید. قرار دادن فویل آلومینیم در ماکروفر نیز اگر قرار به پخت زیاد باشد یا اگر درست در دستگاه قرار نگیرد می‌تواند مشکل‌ساز شود. برای قرار دادن فویل آلومینیم در مارکروفر باید توجه داشته باشید که هیچ لبه‌ی تیزی ایجاد نشود تا از انعکاس امواج و آسیب به دستگاه جلوگیری شود.
جرقه زدن ماکروفر فلر ممکن است به علت‌هایی دیگر نیز رخ دهد، برای مثال:

 •  روشن کردن دستگاه خالی
 •  خرابی دیود
 •  خرابی موج‌بر

 جرقه زدن یا دود کردن ماکروفر فلر

• علت دود کردن یا نشت بوی سوختگی علاوه بر موارد بالا ممکن است آسیب به هر قطعه یا سیم‌کشی‌ها باشد:

درصورت دود کردن یا نشت بوی سوختگی ماکروفر قطعات زیر را هم بررسی کنید:

 • پوشش موج‌بر ماکروفر: اگر پوشش خراب شده، تاب برداشته یا سوخته باید عوض شود.
 •  برد تامین انرژی ماکروفر: باید ببینید در برد تامین انرژی جای سوختگی یا قطعی اجزا وجود نداشته باشد.
 •  خازن‌ ولتاژ ماکروفر: چون خازن وظیفه‌ی تبدیل ولتاژ را به عهده دارد، اگر قطع شود ممکن است فیوز یا مدار را هم دچار مشکل کند. با یک مولتی‌متر خازن را چک کنید.
 •  ترموستات ماکروفر: اگر ترموستات سوخته یا خراب شده باید عوض شود.
 •  حفره‌ی داخلی ماکروفر: اگر در حفره‌ی داخلی تکه‌های غذا مانده باشد با هربار روشن شدن در فرایند گرمایش و پخت قرار می‌گیرد و بوی سوختگی ایجاد می‌کنند. بهتر است پس از هر بار استفاده از ماکروویو دستگاه را دستمال بکشید و تمیز کنید.
 •  سوئیچ درب ماکروفر: بیشتر ماکروفرها سه یا چهار سوئیچ درب دارند. اگر اتصالات سوئیچ درب دستگاه سوخته باشند یا اتصالات پایانه شل باشند بوی سوختگی ایجاد می‌شود.
 •  دیود ماکروفر: دیود خروجی انرژی را تبدیل می‌کند. اگر دیود دستگاه بسوزد مگنترون ولتاژ کافی دریافت نمی‌کند.
 •  ترانسفورمر های ولتاژ ماکروفر: ماکروویو برای رساندن انرژی به آنتن مگنترون ولتاژ بالایی تولید می‌کند. اگر ترانسفورمر که این وظیفه را دارد خراب شود تاب بر می‌دارد و بوی سوختگی ایجاد می‌کند.
 •  برد رله‌ ماکروفر: باید بررسی کنید که در اجزا و صفحه‌ی برد جایی سوختگی یا قطعی وجود نداشته باشد.
 •  برد کنترل اصلی ماکروفر: اگر در برد اصلی جای سوختگی یا قطعی پیدا کردید باید آن را عوض کنید.
 •  مگنترون ماکروفر: درصورت خرابی یا سوختگی مگنترون باید آن را عوض کنید.
 •  میکروسوئیچ ماکروفر: قطعی میکروسوئیچ‌ها بوی سوختگی ایجاد می‌کنند. در صورت مشاهده‌ی سوختگی یا خرابی باید عوض شود.

نکاتی درمورد نظافت ماکروفر

توصیه می‌کنیم به نظافت ماکروفر خود اهمیت دهید تا عمر دستگاه بیشتر شود و از این گونه آسیب‌ها تا حد ممکن جلوگیری شود. تا جای ممکن تکه‌های غذای چسبیده به دیواره‌ها و سقف، سینی‌گردان و زیر سینی‌گردان را تمیز کنید. هنگام این کار مراقب باشید از مواد شوینده استفاده نکنید، دستگاه را خراش ندهید و به قطعاتش آسیب نزنید.اگر در زمینه‌ی تعمیرات تخصصی ندارید و ماکروفر فلر شما چنین ایرادی پیدا کرده،‌ با متخصصان الو ماکروویو نماینده‌ی تعمیرات انواع ماکروفر فلر تماس بگیرید.
نکاتی درمورد نظافت ماکروفر

درست گرم نشدن غذا در ماکروفر فلر

اگر ماکروویو فلر غذا را گرم نمی‌کند یا غذا در آن خوب گرم نمی‌شود به احتمال زیاد ایراد از مگنترون است. مگنترون را نمی‌توان تعمیر کرد ولی می‌توان تعویضش کرد.
درصورتی که لامپ مگنترون را چک کردید و سالم بود ممکن است ایراد از قطعات دیگر باشد. برای مثال:
• خرابی دیود ماکروفر
• خرابی سوئیچ‌های درب ماکروفر
• خرابی ترموستات ماکروفر
• خرابی خازن های‌ولتاژ ماکروفر
• خرابی ترانسفورمر های‌ولتاژ ماکروفر
• خرابی فیوز حرارتی ماکروفر
• خرابی محافظ حرارتی ماکروفر
• خرابی برد کنترل اصلی ماکروفر
واضح است که درصورت عدم آشنایی با تعمیرات ماکروفر بهتر است بررسی قطعات دستگاه را به یک متخصص بسپارید.
با مجموعه‌ی الو ماکروویو نماینده‌ی تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های ماکروفر فلر تماس بگیرید و تکنسین تعمیر را از نزدیک‌ترین شعبه رزرو کنید.
درست گرم نشدن غذا در ماکروفر فلر

خاموش شدن ماکروفر فلر حین کار

 اگر ماکروفر فلر شما چند ثانیه روشن می‌شود و بعد خاموش می‌شود به علت زیاد مسئله مربوط به سوئیچ‌های درب ماکروفر است. ممکن است سوئیچ‌ها خراب یا شل شده باشند و این اتفاق معمولاْ به علت داغ شدن رخ می‌دهد. همچنین در برخی مدل‌های ماکروویو که دور درب واشر دارند، چک کنید که این واشرها نشکسته باشند یا خراب نشده باشند.
اگر ایراد از درب دستگاه ماکروویو نبود بهتر است موارد زیر را هم بررسی کنید:

 •  برد کنترل اصلی ماکروفر
 •  تاچ‌پد (صفحه لمسی ماکروفر)
 •  کنترل پنل
 •  محافظ حرارتی ماکروفر
 •  نگهدارنده‌ی سوئیچ ماکروفر
 •  ترموستات ماکروفر
 •  فن خنک‌ کننده‌ی ماکروفر

خاموش شدن ماکروفر فلر حین کار

کار نکردن لامپ روشنایی ماکروفر فلر

اگر چراغ ماکروویو فلر روشن نمی‌شود ممکن است خود لامپ سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. پیش از چک کردن لامپ، دستگاه را از برق بکشید. مدل لامپی که ماکروفرتان دارد را چک کنید و آن را عوض کنید. برای بررسی لامپ می‌توانید از مولتی‌متر یا سوکت مشابه استفاده کنید.
اگر ایراد از خود لامپ نبود، موارد زیر را هم چک کنید:
 • برد کنترل اصلی
 •  سوکت لامپ

کار نکردن لامپ روشنایی ماکروفر فلر

نچرخیدن سینی ماکروفر فلر

اگر چراغ ماکروویو فلر روشن نمی‌شود ممکن است خود لامپ سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. پیش از چک کردن لامپ، دستگاه را از برق بکشید. مدل لامپی که ماکروفرتان دارد را چک کنید و آن را عوض کنید. برای بررسی لامپ می‌توانید از مولتی‌متر یا سوکتاگر سینی ماکروویو فلر نمی‌چرخد ممکن است سینی شکسته باشد یا از جای خود درآمده باشد. برای بررسی این موضوع موتور شفت (میله‌) موتور را آرام خارج کنید. موتور را با مولتی‌متر چک کنید تا مطمئن شوید قطعی ندارد.
اگر ایراد از خود سینی و موتور سینی گردان نبود موارد زیر را هم چک کنید:

 •  کوپل سینی ماکروفر
 •  نگهدارنده‌ی سینی ماکروفر
 •  یوزر کنترل و برد صفحه‌ی نمایش ماکروفر
 •  خاموش نبودن گزینه‌ی سینی‌گردان ماکروفر
 •  برد کنترل ماکروفر
 •  صفحه لمسی ماکروفر
 •  کنترل پنل ماکروفر

نچرخیدن سینی ماکروفر فلر

چرا الو ماکروویو را برای تعمیرات ماکروفر انتخاب کنید؟

اگر به هر علتی دستگاه ماکروفر فلر شما خراب شده و یا درست کار نمی‌کند نگران نباشید. درصورتی که تجربه‌‌ای در زمینه‌ی تعمیرات فنی ندارید توصیه می‌کنیم نه با دستگاه کار کنید و نه خودتان دستگاه را باز کنید. چون ماکروفر ولتاژ بسیار بالایی تولید می‌کند ممکن است به شما آسیب بزند. اگر پیش از این دستگاه خود را برای تعمیر فرستادید و مشکل شما حل نشده، توصیه می‌کنیم به یک متخصص باتجربه و معتبر مراجعه کنید.
مجموعه‌ي الو ماکروویو مفتخر است که سال‌ها در زمینه‌ی تعمیر انواع مدل‌های ماکروفر ایستاده و روکار تجربه کسب کرده و رضایت مشتریان را به دست آورده است.

مزایای مراجعه به مجموعه‌ی الو ماکروویو برای تعمیرات ماکروفر:

 • دارای نمایندگی تعمیرات انواع ماکروفر در هر برندی
 •  پوشش سراسری تهران: مجموعه‌ی الو ماکروویو با داشتن چند شعبه در شمال، شرق، جنوب و غرب تهران می‌تواند نزدیک‌ترین تکنسین را به محل شما اعزام کند.
 •  حضور در محل و عدم نیاز به جابه‌جایی ماکروفر: متخصصان الو ماکروویو هنگام بازید قطعات ضروری را با خود حمل می‌کنند و در 99 درصد مواقع در بازدید اول دستگاه شما را تعمیر می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی شود.
 •  تکنسین‌های باتجربه و حرفه‌ای: متخصصین ما در زمینه‌ی تعمیرات تخصصی ماکروفرها و بردها دانش به روز دارند.
 •  اعلام هزینه‌های شفاف: هنگام تماس با مجموعه‌ی الو ماکروویو می‌توانید از متخصصان ما مشاوره بگیرید تا کارشناسان ما هزینه‌ی تعمیرات شما را تخمین بزنند.
 •  استفاده از قطعات معتبر: ما برای هر برند و مدل ماکروفر از قطعات معتبر و تضمینی استفاده می‌کنیم. بنابراین قطعاتی که برای شما عوض می‌کنیم شامل گارانتی هستند.
 •  تضمین تعمیر: متخصصین ما علاوه بر این‌که در بازدید اول دستگاه شما را تعمیر می‌کنند، تعمیرات خود را هم تضمین می‌کنند. بنابراین اگر مشکل شما در مرتبه‌ی اول حل نشود و نیاز به بازدید دوم باشد یا اگر مشکل شما پس از تعمیر بازگردد، بدون دریافت هزینه‌ی اضافی تعمیر مجدد انجام می‌شود.

سوالات متدوال برای ماکروفر فلر

هزینه تعمیر ماکروفر فلر چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر فلر تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر فلر در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر فلر، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!