علت صدای زیاد مایکروفر چیست؟

تعمیر ماکروفر اسنوا (Snowa)

مجموعه الوماکروویو این تضمین را به شما مشتری عزیز میدهد که بعد از ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر اسنوا خود، متخصصین ما تمامی تمرکز خود را برای عیب یابی درست و اصولی دستگاه شما به کار میبرند.
لازم به ذکر است که هر کدام از قطعات ماکروفر شما که نیاز به تعویض داشته باشد مجموعه ما این
تضمین را به شما میدهد که از قطعات فابریک و اورجینال استفاده شود.
همچنین قطعه جدید استفاده شده در دستگاه شما به مدت یک سال شامل گارانتی و به شما فاکتور رسمی تقدیم می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که شما وقت کافی یا امکان مراجعه حضوری و آوردن دستگاه خود به محیط کار ما برای تعمیر ماکروفر اسنوا را نداشته باشید متخصصین ما در محل و منزل شما تمامی مراحل سرویس و تعمیر را انجام میدهند.
شما میتوانید همین الان روی دکمه مشاوره رایگان کلیک کرده و با متخصصین ما درباره مشکل ماکروفر خود صحبت کنید یا بر روی دکمه شماره همراه کلیک کرده و سفارش تعمیر خود را ثبت کنید.

خدمات در همان روز

خدمات در همان روز

بعد از سفارش تعمیر شما در همان روز دستگاه شما تعمیر میشود

هزینه مناسب

هزینه مناسب

تضمین مناسب ترین قیمت تعمیرات توسط الو ماکروویو

فاکتور و ضمانت

فاکتور و ضمانت

پس از سرویس دستگاه شما دارای گارانتی پس از تعمیر می باشد

قطعات فابریک

قطعات فابریک

تمامی قطعات با برند اصلی و مشخصات یکسان با دستگاه شما

تعمیر در محل

تعمیر در محل

سرویس و تعمیر دستگاه شما در محل و در حضور شما انجام میگردد

تعمیر ماکروفر اسنوا در منزل

درصورتی که برای  تعمیر ماکروفر  نیاز دارید تکنسین‌های شرکت به منزل شما اعزام شوند با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره‌ی رایگان مراحل رزرو کارشناس برای بازدید انجام شود.

تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران

مجموعه‌ی ما با داشتن بیش از 70 تکنسین در شعبه‌های مختلف در تهران و با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر انواع سولاردام و ماکروفر سراسر تهران را پوشش می‌دهد. دفتر مرکز الو ماکروویو در شرق تهران است.

هزینه‌ی تعمیر ماکروفر اسنوا

برای مشاوره‌ی رایگان یا جهت کسب اطلاع از هزینه‌ی تعمیر ماکروفر اسنوا می‌توانید با دفتر واحد مرکزی ما با شماره‌ی 02177458165 تماس بگیرید. درصورت نیاز به تعویض قطعات هزینه‌ی قطعات جداگانه به شما اعلام می‌شود تا درصورت رضایت شما اقدام به تعمیر نهایی شود.

تعمیر ماکروفر اسنوا در محل

اگر ماکروفر اسنوا شما دچار ایراد شده و جابه‌جایی دستگاه برای شما مقدور نیست، نگران نباشید. می‌توانید با مرکز تعمیرات ما  تماس بگیرید تا تعمیر ماکروفر اسنوا در محل  و حضور شما انجام شود.

تعمیرگاه مجاز ماکروفر اسنوا

گروه خدماتی ما با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات انواع ماکروفر انواع تعمیرات تخصصی ماکروفر اسنوا را ارائه می‌دهد.نمایندگی مجاز ماکروفر اسنوا در چهار شعبه در تهران فعال است و شما می‌توانید نزدیک‌ترین کارشناس تعمیر را رزرو کنید.

مرکز تعمیرات ماکروفر اسنوا

موسسه ما با حضور تکنسین‌های مجرب تعمیرات ماکروفر اسنوا را به شکل تخصصی پوشش می‌دهد. درصورتی که ترجیح می‌دهید ماکروفر اسنوا خود را به یکی از شعبه‌های الو ماکروویو در تهران منتقل کنید می‌توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر اسنوا

درصورتی که ماکروفر اسنوا شما کار نمی‌کند یا ایرادی پیدا کرده توصیه می‌کنیم از کار با دستگاه بپرهیزید و با یک تکنسین تماس بگیرید. تعمیر ماکروفر اسنوا در الو ماکروویو به صورت تخصصی و زیر نظر مهندسین مجموعه انجام می‌شود.

هزینه تعمیر سولاردام نف در محل

نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا

شرکت تخصصی ما، نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا علاوه بر دارا بودن کادر مجرب خدمات و قطعات تعویضی را ضمانت می‌کند و در اسرع وقت تعمیرات را با اعزام تکنسین به محل شما انجام می‌دهد

چرا تعمیر ماکروفر نف در الو ماکروویو

تعمیرات ماکروفر اسنوا

مجموعه خدماتی ما با سال‌ها فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات ماکروفر همواره از دانش روز بهره برده و با انواع ماکروفر آشنایی کامل دارند. تعمیرات ماکروفر اسنوا در مرکز خدمات ما به صورت تخصصی انجام می‌شود. قطعات تعویضی و تمامی خدمات ما شامل ضمانت هستند چون ما از قطعات فابریک استفاده می‌کنیم که شامل گارانتی هستند.

تعمیر ماکروفر اسنوا

شرکت اسنوا در سال 1384 در ایران تاسیس شد. این شرکت تولیدکننده‌ی لوازم خانگی هم‌گام با برندهای خارجی پیش رفته و هم اکنون جز سه انتخاب برتر کالای الکتریکی ایرانی است. شرکت اسنوا در سال 1401 به عنوان پرافتخارترین برند محبوب ایرانی از نظر مصرف کنندگان شناخته شد.

ماکروفرهای اسنوا در ابعاد و مدل‌های متفاوتی تولید می‌شوند و ظرفیت آن‌ها بین 24 تا 34 لیتر متغیر است. جنس ماکروفرها به شکل استاندارد و مطابق با مدل‌های خارجی از جنس استیل ضد زنگ است. شرکت اسنوا هم ماکروفرهای توکار و هم ماکروفرهای رومیزی تولید می‌کند.

اگرچه ماکروفر اسنوا بسیار مرغوب و ایمن است، اما مثل هر ماکروفر و هر وسیله‌ی الکتریکی گاهی ایراد پیدا می‌کند. ممکن است ایرادات طی گذشت زمان و در اثر فرسودگی ایجاد شوند، اما اگر دستگاه خود را بهتر بشناسید و از آن مراقبت کنید و به نظافت آن اهمیت بدهید، به عمر دستگاه اضافه می‌شود.

از آن‌جا که تعمیر ماکروفر به مهارت و تجربه کافی نیاز دارد، توصیه می‌کنیم برای تعمیرات خود به یک مرکز قابل اطمینان مثل نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید. در مرکز الو ماکروویو تعمیرات ماکروفر اسنوا به شکل تخصصی و زیر نظر مهندسین انجام می‌شود.

ایرادات رایج ماکروفر اسنوا

کار نکردن ماکروفر اسنوا

اگر ماکروفر روشن نشود محتمل‌ترین دلیل این است که اصلی‌ترین قطعه‌ی آن، یعنی لامپ مگنترون دستگاه سوخته است. لامپ مگنترون اشعه‌ی مایکروویو را تولید می‌کند. مگنترون را می‌توان تعویض کرد.
اگر ایراد از مگنترون نباشد باید موارد زیر هم چک شوند:

  •  بورد ماکروفر
  •  فیوز ماکروفر
  •  مدارشکن ماکروفر
  •  میکروسوئیچ‌های درب ماکروفر

 نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا

اگر سینی ماکروفر نمی‌چرخد باید مجموعه‌ی سینی‌گردان را چک کنید. ابتدا مطمئن شوید که سینی نشکسته باشد. سپس موتورگردان، کوپل زیر سینی و غلطک راهنما را بررسی کنید.
همچنین اگر سینی درست در جای خود قرار نگرفته باشد چرخش آن متوقف می‌شود.

بسته نشدن درب ماکروفر اسنوا

در اغلب اوقات وقتی ماکروفر بیش از حد داغ شود یا در اثر گذر زمان و استفاده‌ی زیاد از ماکروفر، ممکن است اجزای درب دستگاه فرسوده یا خراب شوند. باید بررسی کنید که میکروسوئیچ‌ها، فنرها، واشرها و قفل‌های درب کاملاْ سالم باشند و در اثر گرما ذوب، خم یا شل نشده باشند. همچنین تمام پیچ‌ها را چک کنید که اگر لازم است سفت شوند.

جرقه زدن ماکروفر اسنوا

اگر ماکروفر جرقه می‌زند معمولاْ به علت قرار گرفتن ظرف فلزی یا ظرف حاشیه فلزی در دستگاه است. همچنین از بین رفتن رنگ و لاک دیواره‌های داخلی دستگاه می‌تواند موجب جرقه زدن شود. درصورتی که یکی از این دو مورد پیش بیاید امواج مایکروویو در دستگاه منعکس شده و ایجاد جرقه می‌کند.
علت دیگر جرقه زدن ماکروفر می‌تواند روشن کردن دستگاه خالی باشد.

گرم نکردن ماکروفر اسنوا

درصورتی که ماکروفر غذا را گرم نمی‌کند،‌ اول از هر چیزی باید مگنترون بررسی شود. درصورتی که مگنترون نیم‌سوز یا سوخته باشد امواج مایکروویو برای گرم کردن غذا تولید نمی‌شود و بنابراین دستگاه گرم نمی‌شود.
اگر ایراد از مگنترون نبود، موارد زیر را هم چک کنید:

  •  سوئیچ‌های درب ماکروفر
  •  دیود ولتاژ ماکروفر
  •  بورد ماکروفر

 صدای غیرعادی ماکروفر اسنوا

اگر ماکروفر شما صداهای غیرعادی تولید می‌کند که شبیه به سوت یا وزوز است باید فن خنک‌کننده‌ی دستگاه را چک کنید. نیم ‌سوز شدن مگنترون نیز می‌تواند موجب صدای غیرعادی ماکروفر باشد.
همچنین موارد زیر را هم چک کنید:

  • دیود ولتاژ بالای ماکروفر
  •  مجموعه‌ی سینی‌گردان شامل موتور گردان، سینی، غلطک و کوپل.

سوالات متداول ماکروفر اسنوا

هزینه تعمیر ماکروفر اسنوا چقدر است؟
این هزینه بر اساس نوع خرابی و محل نقص، قطعه مورد نیاز، نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعه و ... متغیر می باشد.
آیا ماکروفر اسنوا تعمیر شده، ضمانت هم دارد؟
بله، ما این ضمانت را می دهیم که اگر دستگاه شما مجددا دچار همان آسیب شد، بدون دریافت هزینه ای آن را رفع نماییم.
تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران و در محل چگونه انجام می شود؟
تعمیرات، علاوه بر تهران در محل نیز صورت می گیرد که هزینه آن ها با توجه به مسافت با هم متفاوت می باشد.
از کجا بفهمیم کدام قطعه ماکروفر اسنوا، آسیب دیده است؟
کار نکردن هر قطعه از دستگاه دلایل مختلفی دارد که به هر کدام از آنها اشاره شد.
error: Content is protected !!